Růst počtu malých anténních buněk po nasazení 5G vs. Mikrovlnný syndrom
- Podrobnosti
- Speciály CFP! / zdraví|
- 3. září 2023|
- MARINA ZHANG|
- 8595 x
MARINA ZHANG
Andrew Molnar si nikdy nemyslel, že by se mohl zapojit do místního politického aktivismu.
Ale on a jeho manželka Marie jsou nyní v čele úkolu, aby zajistili, že vesnice, kde žijí i město Ithaca v New Yorku mohou kontrolovat, kde jsou v městských čtvrtích umístěna bezdrátová zařízení.
Všechno to začalo před čtyřmi lety. Pan a paní Molnarovi byli na procházce v Cornell Plantations, parku Cornell University, když pár začal pociťovat bolesti hlavy.
"Rozhlédli jsme se kolem a asi 100 yardů od nás byla obrovská nová mobilní telefonní věž," řekl pan Molnar The Epoch Times. "Dostali jsme se ze zóny a během asi 10 minut jsme se oba opět cítili mnohem lépe."
Molnarovi jsou jen dva z milionů Američanů s elektromagnetickou citlivostí, známou také jako mikrovlnný syndrom.
U lidí s mikrovlnným syndromem se mohou vyvinout příznaky, jako jsou závratě, nespavost, bolest a problémy s náladou a pamětí, když jsou vystaveni elektromagnetickým polím (EMF) ze zdrojů energie a bezdrátových signálů přenášených telefony, mobilními věžemi a mobilními sítěmi.
5G a nárůst malých anténních buněk
Bezdrátové instalace, zejména malé anténní sítě, se začaly objevovat jako houby po dešti, a to jak v obytných, tak v komerčních oblastech.
Existují dva typy bezdrátových instalací. Věže mobilních telefonů nebo makrobuňky mohou dosahovat výšky 200 stop, mají až 20 antén a udržují pokrytí na míle v okruhu. Malé anténní buňky jsou na druhé straně mnohem kompaktnější, přenášejí signály a udržují pokrytí od několika set yardů do asi 2 mil.
Malé anténní buňky jsou páteří sítě 5G.
Ačkoli se jejich frekvence překrývají s frekvencemi 4G, signály 5G mají obvykle vyšší horní frekvenci, takže jsou méně všudypřítomné; proto potřebují antény ve větší blízkosti, aby udržely spojení.
Malé buňky byly rychle instalovány během zavádění 5G. Lidé je objevili mimo své domovy, na sloupech osvětlení a veřejných sloupech podél chodníku.
V roce 2020 bylo více než 417 000 bezdrátových instalací; do konce roku 2022 jich bylo v provozu kolem 1,5 milionu .
Kromě vysílání signálů 5G vysílají malé buňky také signály 3G a 4G; obojí se ukázalo jako škodlivé. To znamená, že lidé jsou vystaveni hustšímu a silnějšímu bezdrátovému záření, což zvyšuje potenciální zdravotní rizika.
Četné práce dokumentovaly škodlivé účinky těchto znaků na zdraví obyvatel.
Dr. Lennart Hardell, bývalý onkolog z Orebro University Hospital ve Švédsku, publikoval tři případové studie o obyvatelích žijících v blízkosti malých buněk nebo nově instalovaných základnových stanic 5G.
Jedna ze studií byla zveřejněna v lednu. U dvou dříve zdravých jedinců, 63letého muže a 62leté ženy, se po instalaci malé 5G buňky na střeše jejich bytu objevily příznaky únavy, nespavosti, zvonění v uších, úzkosti, kožních poruch a nepravidelného krevního tlaku.
Dr. Hardell zjistil, že po instalaci nové základnové stanice se síla radiofrekvenčních signálů zvýšila.
"Vzhledem k závažnosti příznaků pár opustil svůj domov a přestěhoval se do malé kanceláře [s nižší intenzitou záření]. Během několika dnů se většina jejích příznaků zmírnila nebo úplně zmizela,“ napsal Dr. Hardell.
Překlad CFP
Celý článek: The Epoch Times https://es.theepochtimes.com/aumento-de-celulas-pequenas-tras-despliegue-de-5g-preocupacion-por-sindrome-de-microondas_1170743.html
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Útok na Bolšoje Soldatskoje: Ukrajinské ozbrojené síly zahájily nečekanou protiofenzívu v oblasti Kursk
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (XIII.)
- Vyrovnaný státní rozpočet, vy svině.
- Hrozí rumunský scénář. Které strany mohou v kampani hrát ruskou propagandu
- Česká vláda navrhla zákon činicí beztrestným poškozování zájmů ČR ve prospěch USA
- Z Russkoj Vesny (8.1.2025): Konec války a žádné členství v NATO, řekl Trump Kyjevu
Související články
Komentáře