Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kennedyho vražda a domácí písálkové

Třebaže současný prezident uvolnil „pár“ tajných dokumentů z vyšetřování, můžeme se na událost dívat jinak než před 54 lety. V září 1964 svět přijal konstatování Warrenovy komise, za svaté a proto se o smrti Kennedyho dodnes píše to, co tehdy.

Někteří zainteresovaní mlčeli až do doby těsně před svou smrtí, kdy promluvili, média však stále dělají mrtvého brouka. Roky se psalo o jediném vrahovi Lee Harvey Oswaldovi nebo, že za vším byl Castro či Rusové. Jakoby neexistovala jiná osoba, která by měla z odstranění Kennedyho největší prospěch. Vždyť pod svícnem bývá tma.

  • kennedyho-vrazda-a-domaci-pisalkove

Viceprezidentem Spojených států během prezidentství Kennedyho od roku 1961 do roku 1963 byl Lyndon Baines Johnson. Není zajímavé, že složil přísahu jako prezident v Dallasu 22. listopadu 1963, doslova bleskově pouhé 2 hodiny poté, co byl JFK zavražděn? To bylo prý některými vyloženo, že byl Johnson příliš horlivý převzít moc.

Poslanec Albert Thomas mrká na usmívajícího LBJ, který právě přísahal jako další prezident Spojených států na palubě prezidentského letadla, zatímco plačící Jackie Kennedyová stojí vedle něj.

Tehdy na podzim v roce 1963 jsme o atentátu jen slyšeli z rozhlasu a nebo z televize. Víc nic.

Dnes jsme na tom ač od atentátu uběhlo půl století tak, že si můžeme prezidentskou kolonu i okamžiky atentátu prohlížet třeba hodinu na internetu. Na fotkách či videu. Můžeme vidět jak tajná služba nechala prezidenta Kennedyho těsně před střelbou doslova na holičkách jako skvělý terč na střelnici. Během těch let také vypovídali světci z řady FBI či CIA nebo dokonce 80-letá milenka LBJ. Jak uvádí Wikipedia, Madeleine Duncan Brownová (1925 - 2002) tvrdila, že byla dlouholetou milenkou 36. prezidenta Spojených států Lyndona B. Johnsona.

Kromě tvrzení, že se z tohoto vztahu narodil syn, Brownová také zapletla Johnsona do spiknutí a zavraždění prezidenta Johna F. Kennedyho.

V srpnu 1987 přinesl People magazine tvrzení Madeleine, že měla poslední schůzku s Johnsonem v roce 1969 v hotelu Shamrock v Houstonu v Texasu, kde měli dvouhodinový rozhovor. Brownová uvedla, že byla hospitalizována poté, co utrpěla srdeční záchvaty v únoru 1987 a očekávala, že zemře. Zavolala syna k lůžku, aby přiznala, že skrývá pravou identitu jeho otce.

22. června 2002, před svou smrtí natočila Madeleine Duncan Brownová 80- minutový rozhovor. Odhalila pravdu o tom, kdo přesně byl za vraždou JFK. Zveřejnila svůj 21-letý vztah s Johnsonem a šokující odhalení o tom, jak jí řekl noc před atentátem, že Kennedyovci " mi nikdy už nebudou překážet".

Brownová řekla , že plán zabít JFK měl své počátky na demokratickém sjezdu 1960, na kterém byl John F. Kennedy zvolen za kandidáta na prezidenta s Johnsonem jako jeho spolukandidátem. Tehdy H.L. Hunt, americký ropný magnát, a Lyndon Johnson zosnovali spiknutí. Brownová v rozhovoru popsala i složení a aktivity skupiny kolem Johnsona a Hunta.

Skupina zahrnovala Jacka Rubyho, majitele Dallaského nočního podniku, který později zastřelil obětního beránka Lee Harvey Oswalda. "Hráli jsme poker v Carousel Club a Jack Ruby přišel a řekl' víte, co to je?' a já jsem vzhlédla ....měl trasu autokolony....blesklo mi, že by mohl být s tím zapleten, když znal, kde bude prezident Spojených států....a v ten okamžik života, jsem myslela, že oni jsou nedotknutelní," řekla Brownová.

Skupina se setkala noc před atentátem 21. listopadu 1963 na party v Dallasu, pořádané Clintem Murchisonem, dalším obchodním magnátem s blízkými vazbami na mafii. Mezi přítomnými byli J. Edgar Hoover, Clyde Tolson, John J. McCloy, Jack Ruby, George Brown, početní šéfové mafie, několik novinových a TV zpravodajů, a --- Richard Nixon.

"Byla to politická vražda za účelem získání politické moci," řekla Brownová. Zdůraznila jak lidé , kteří se chystali svědčit proti Johnsonovi pro obvinění, spojené s ilegálními úplatky, které Johnson před atentátem přijímal ze zemědělských programů, byli záhadně zapleteni do homosexuálních skandálů nebo nalezeni mrtví, údajně se střelili pětkrát do hlavy.

"Kdyby se atentát nestal ten den, který se stal, šel by Lyndon Johnson pravděpodobně do vězení - oni by se ho zbavili - byl až příliš do všeho zapleten," řekla Brownová. Její příběh, pochopitelně nezískal dost pozornosti.

V roce 2003 vyšla kniha Barra McClellana, otce tiskového tajemníka Bílého domu Scotta McClellana, která rovněž tvrdila, že za zabitím JFK stál hlavně Johnson. Kromě těchto sdělení, které se silně odlišují od oficiálního sdělení, existují nyní i další názory, knihy i dosud supervylepšené záběry kolony - tzv. Zapruderův film.

V roce 1993 potvrdil agent Trenton Parker existenci zvláštní jednotky CIA Pegasus a podíl CIA na vraždě i existenci nahrávky o plánech jak zavraždit Kennedyho a nahrávky rozhovorů mezi Rockefellerem, a Hooverem. Podle některých úvah měl motiv zabít Kennedyho i Izrael, protože byl proti jejich programu jaderných zbraní, či hodlal převzít kontrolu nad vydáváním amerických dolarů od soukromé, (nezávislé státní instituce), ale federální banky - Fedu.

V listopadu 2013 vyšla v USA kniha, ve které autor tvrdí, že CIA dokonce intrikovala, aby zavraždila bývalého prezidenta Richarda Nixona, který hrozil odhalit roli na vraždě JFK. Stone v knize , The Man Who Killed Kennedy, - Muž, který zabil Kennedyho , tvrdí, že „hlavouni“ CIA cítili, že je JFK bodl do zad tím, jak odmítl přiměřenou podporu při invazi na Kubu. A Johnson byl také na Kennedyho rozzuřen. Kennedy totiž plánoval vyhodit Johnsona z kandidátky , když připravoval své znovuzvolení. Nixon (tehdy v Dallasu byl), po své aféře Watergate vyhrožoval, že odhalí Forda jako člena Warrenovy komise , která vyšetřovala vraždu JFK , a že Ford změnil pitevní záznamy , aby to vypadalo , že Lee Harvey Oswald byl osamělý střelec , říká Stone . Proto pak prezident Ford poskytl Nixonovi generální pardon na jakýkoli zločin, kterého se mohl v úřadu dopustit.

V knize německého autora Karlheinze Deschera Moloch, O amerikanizaci světa z roku 2005 se zase můžeme dočíst: „A nebyl nakonec motivován i Kennedyho nástupce prezident Johnson? Je to však náhoda, že mezi prezidentovými nepřáteli jsou nejméně uváděny právě ty nejmocnější kruhy a velký byznys? Není pochyb, že Kennedyho nejvíce nenáviděly ty kruhy průmyslu a velkých financí, které se obávaly odzbrojení?“ Konec citátu.

Nedávno v USA v rozhovoru s Press TV vystoupil Dr. Kevin Barrett, zakládající člen the Scientific Panel for the Investigation of 9/11, a komentoval vydání dokumentů týkajících se atentátu na Kennedyho, takto: "Zdá se, že Trump nám říká něco mezi řádky. Nemá na výběr. No, co to znamená? A když řekl, že by to způsobilo nenapravitelné škody pro národní bezpečnost? Jak by mohl případ více než před 50 lety mít vliv na dnešní národní bezpečnost? Je zřejmé, že všechny zdroje a metody, tj. Zahraničních špionů a způsob jejich náboru, už dlouho upadly do zapomnění, "řekl Dr. Barrett. "Jediné rozumné chápání tohoto druhu prohlášení je to, že nenapravitelná škoda na americkou národní bezpečnost, která by mohla vyplývat z kompletního a úplného uvolnění veškerých vládních informací o případu JFK, by znamenalo, že některé z nich by mohlo neúmyslně odhalit, že prezident Kennedy byl zavražděn ve státním převratu tvrdou frakcí v amerických vojenských a zpravodajských agenturách se soukromou podporou miliardářů, jako byl H.L. Hunt, a snad z některých sítí organizovaného zločinu, "uvedl.

Na internetu se nyní objevila i zmínka o tom jak detektiv Los Angeles Police Department (LAPD), Gary Wean napsal již v 80. letech celkem „neznámou“ knihu, The Fish in the Courthouse o oficiální korupci v Kalifornii. V ní padla zmínka o senátoru Johnu Towerovi, který sdělil skutečný příběh o atentátu. Podle Johna Towera byl Oswald něco jiného než "osamělý nadšenec". Byl americkým zpravodajským agentem pod vedením E. Howarda Hunta, agenta CIA. A Howard Hunt vytvořil nejbizarnější vražednou intriku všech dob. Oswald se chystal podílet na falešném pokusu o atentát na Johna Kennedyho a obvinit za to Castra.

Oswald byl zpočátku na Huntův plán opatrný až podezřívavý, ale s ujišťováním a po tom, co viděl zapojené osoby na vysoké úrovni s tím souhlasil. Ale stalo se něco strašně špatného. Falešný atentát se změnil na skutečný. Někdo infiltroval operaci, změnil úkol a zabil JFK. Oswald měl střílet do vzduchu, pak se skrývat a udělat falešná stopu na Kubu. Mohl by se vrátit domů jako hrdina a žít normální život poté, co by Amerika dokončila „vyčištění“ Kuby. Až do roku 2002 Garyho svědectví ignoroval prakticky každý, kdo se podílel na vyšetřování atentátu. Gary je jediným přeživším členem setkání s Johnem Towerem. Tower a další zemřeli v soukromých letadlech „při nehodách“ , které nemohly být náhodné ....Jak je vidět i Donald Trump je příliš vystrašený, než aby nechal zveřejnit opravdu vše jak sliboval a jmenoval i poslední osobu, která údajně ještě žije.

Spor o zázračných kulkách, různých střelcích a teorií travnatého pahorku vůči ohromujícímu prohlášení milenky LBJ o uvážlivě naplánované kriminální konspiraci tak nadále pokračuje.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2017-11-22 09:21
4. Během vlády prezidenta Cartera se stane něco velmi zajímavého-pan Carter ze den na den mizí a nahrazuje ho dvojník,který se náramně podobá JFK.
Ať už to bylo jakkoliv,tyto body jsou neodvratitelné a snadné k nalezení.
Pokud bych to měl shrnout-JFK nebyl zastřelen v Dallasu,ale žil v utajení dál a později nahradil Cartera v jeho funkci,aniž by se světu oznámilo,že Cartera buď zemřel,nebo byl zabit.
Citovat
#1 Bus Bělojar 2017-11-22 09:16
Dokumentárních filmů a různých konspirací je o JFK mnoho. Avšak nikdo se nezamyslel nad několika vážnými fakty(stejně jako málokoho by kdy mohlo napadnout,že 11/9 byl hollywoodský podvod s letadly-byla to jen série předem připravených výbuchů,tzv.říz ená demolice BEZ LETADEL).
Za 1. Všechny "hlavní" záběry z Dallasu neukazují vůbec nic,jen to,že jsou kompletně sestříhané a zfalšované.při důkladném rozfázování záběrů to pozná u superlaik.
2. Auto s prezidentem hned po střelbě mizí v tunelu(alá Diana) a už ho nikdy nikdo neviděl.
3. Svědci stojící na trávě,nereagují na střelbu a dokonce koukají jiným směrem než na auto s JFK.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře

160*600