Závažný zákon sněmovnou sice neprošel, neziskové LGBT organizace se ale nevzdávají
- Podrobnosti
- Z domova / Vaše free zóna|
- 13. srpen 2021|
- Tradiční rodina, ivana schneiderová|
- 2287 x
Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě homosexuálům sněmovnou neprošel. LGBT neziskovky se ale nevzdávají a vytvářejí na politiky další tlak. Do protiakce se ale pustily i evropské pro-rodinné organizace, se kterými se zapojujeme do nové kampaně proti uzákonění náhradního mateřství jakožto "fabriky" na výrobu a prodeje dětí.
Když to nejde dveřmi, protlačíme to komínem. Zhruba tak by se dala popsat snaha LGBT politických neziskových organizací a jejich spřízněných poslanců uzákonit možnost společné pěstounské péče, a to zejména pro homosexuály. Minulý týden poslanecká sněmovna takový návrh těsně zamítla.
Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě nesezdaným osobám či homosexuálům v registrovaném partnerství přišel od poslankyně ANO Karly Šlechtové. Pokud by zákon prošel, legitimizoval by „dva tatínky - např. tátu a taťku“ a dvě matky. Dále by posílil politické neziskové organizace v prosazení Manželství pro všechny - a s ním spojeného otevřeného byznysu s dětmi.
Více informací ZDE
Zákon umožňující svěřit do společné pěstounské péče dítě homosexuálům je jen dalším krokem k prosazení náhradního mateřství. Když se uzákoní „otec a otec, matka a matka, otec-žena a matka muž (plus řada dalších kombinací v rámci genderového mainstreamingu a zejména potom u transgender osob), což by zamítnutý zákon legitimizoval, nic by nestálo v cestě adopcím dětí, které odnosí náhradní matka. Skvělý byznys pro reprodukční kliniky a LGBT organizace zprostředkovávající takovéto adopce.
Petici podepsat ZDE
Do boje proti takovým praktiktám se pustila i významná polská organizace „ORDO IURIS - Instytut Na Rzecz Kultury Prawnej“, která nyní oslovuje další evropské prorodinné spolky s novou iniciativou zaměřenou proti uzákonění praxe obchodního náhradního mateřství.
Spolek Tradiční rodina tuto iniciativu samozřejmě podpoří a připojí se k ní. Jakmile bude dokončena finální podoba petice, zajisté se jí ujmeme v rámci České republiky.
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Štefec: Nehrozí nám ruský úder. Hrozí, že ho vyprovokujeme...
- Michal Svatoš s Josefem Skálou - kouřové clony a reálné zákulisí ukrajinského konfliktu (14.5.2025)
- Jak by vypadala jaderná válka. (Video)
- Aby bylo jasno s Lenkou Šimůnkovou
- Z Russkoj Vesny (16.4. - 17.4.2025): Výsadkáři 95. brigády chtějí vstoupit do Kyjeva...
- Nasledovníčka estónskych esesákov sa vyhráža Ficovi
Související články