Prohlášení DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT k podílu žen na svých kandidátkách do krajských zastupitelstev; za DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandidují čtyři pětiny žen, tj. 84%
- Podrobnosti
- Z domova / Vaše free zóna|
- 7. srpen 2020|
- dsz|
- 2817 x
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT doplnila v pondělí 3. srpna 2020 své kandidáty a podala na krajské úřady konečné verze kandidátních listin do krajských voleb.
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT konstatuje, že má na svých kandidátních listinách čtyři pětiny žen, tj. 84 %, a 16 % mužů. Věkový průměr kandidátů činí 47 let (u žen 46 let a mužů 51 let). Na kandidátkách je uvedeno 90 % ochránců zvířat bez politické příslušnosti a 10 % členů strany DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT - nejvíce v Plzeňském kraji (22 %).
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT se zúčastní voleb ve všech 13 krajích: Středočeský, Jihočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký, Královéhradecký, Pardubický, Vysočina, Jihomoravský, Olomoucký, Zlínský, Moravskoslezký.
DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT kandiduje v nadcházejících volbách se záměrem bojovat v krajských zastupitelstvech prioritně za ochranu zvířat a jejich práv. Ale současně i za ochranu přírody, životního prostředí, ovzduší, krajiny a kulturního dědictví.
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT složila kandidátní listiny ze svých členů, příznivců a z dalších ochránců zvířat, kteří se dlouhodobě a aktivně věnují ochraně a záchraně zvířat nebo se pohybují v oblasti pomoci zvířatům.
DSZ – ZA PRÁVA ZVÍŘAT je 20. registrovanou politickou stranou za práva zvířat ve světě, resp. Česká republika je 20. zemí, ve které existuje strana zaměřená primárně na obranu práv zvířat.
ŘV DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
V Domažlicích 5. 8. 2020
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." data-color="1" style="box-sizing: inherit; margin: 0px; padding-left: 10px; border-left: 2px solid currentcolor; color: rgb(0, 51, 153);">***
***
www.facebook.com/…58/
--
DSZ - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
***ochrana zvířat a jejich práv***
Více zde: www.dsz321.webnode.cz
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Štefec: Nehrozí nám ruský úder. Hrozí, že ho vyprovokujeme...
- Michal Svatoš s Josefem Skálou - kouřové clony a reálné zákulisí ukrajinského konfliktu (14.5.2025)
- Aby bylo jasno s Lenkou Šimůnkovou
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (18.4.2025 - Velikonoční)
- Z Russkoj Vesny (16.4. - 17.4.2025): Výsadkáři 95. brigády chtějí vstoupit do Kyjeva...
- Nasledovníčka estónskych esesákov sa vyhráža Ficovi
Související články