Britská vláda nabízí peněžní bonusy rodinám, které včas usmrtí své starší příbuzné. Vážně.
- Podrobnosti
- ze světa / Evropa|
- 15. prosinec 2024|
- nespokojeny|
- 2179 x
Už jsme tu měli britskou vládu, která všem zvýšila dědickou daň, a pak britskou vládu, která se rozhodla že máte nahlásit na policii každého kdo nečte Das Kapital, teď si dáme britskou vládu, jež vám dá bonus, pokud pošlete svoje staré rodiče na eutanazii před jejich 75 narozeninami. Ne, to skutečně není vtip. Británie míří směr Kanada mílovými kroky. A tohle je ten největší hnus toho nejhrubšího zrna. Kdy se dočkáme u nás?
Britská vláda přišla s řešením, jak se můžete vyhnout vysokým daním.
Když například máte zdědit půl milionu liber, ze kterého by jste odvedli 225 tisíc daň, tak vám stačí poslat daného stařečka na eutanázii a voala, stát vám daň odpustí.
V článku se mluví o důchodovém fondu a dani z příjmu, jestli to bude platit i na dědickou daň a majetek, tak budou mít před sebou farmáři dost těžkou volbu.
A pokud máte pocit, že fízlování toho co čtete, fízlování toho co kde říkáte a píšete, a teď nově utrácení, když už vás nemůže systém vysávat, je síla, tak si počkejte na to, až napíšu o tom že v Británii začali krmit krávy přípravkem způsobující mužskou neplodnost a impotenci. [zdroj]
No, to netrvalo dlouho.
Méně než týden poté, co britský zákon o asistované sebevraždě prošel druhým čtením, lidé již přemítají o mnoha důvodech, proč by se staří a nemocní mohli rozhodnout pro smrtící injekci. To bylo nevyhnutelné – jakmile je asistovaná sebevražda legální, realita se promítne do každého zásadního rozhodnutí na konci života. Jediným způsobem, jak tomu zabránit, je v první řadě zabránit legalizaci asistované sebevraždy (což je mimochodem ve Spojeném království stále možné).
Vláda Spojeného království oznámila plány nabídnout peněžní pobídky příbuzným starších občanů, kteří se rozhodli pro eutanazii.
Podle znepokojivé zprávy v deníku Telegraph „nesmrtelně nemocní důchodci mohou ukončit svůj život dříve, aby ušetřili své blízké na šestimístných daňových účtech podle legislativy o asistovaném umírání,“ varovali odborníci. Podle současných pravidel jsou důchody „převáděny bez daně z příjmu, pokud osoba zemře před dosažením 75 let“.
Infowars.com uvádí: Rob White napsal: „Pokud se však asistované umírání stane legální, mohlo by to někoho blízkého tomuto věku ponechat před mučivou volbou mezi prodloužením života nebo záchranou stovek tisíc liber své rodině. Důchodový specialista, Andrew Tully, řekl, že potenciální změna zákona představuje další úvahu v již tak „situaci na hraně útesu“.
To znamená, že někdo, komu je 65 a je nemocný, by se mohl rozhodnout – nebo být k rozhodnutí pod nátlakem –, že rozhodnout se pro smrtící injekci by mohlo být lepší pro ty, kteří by tak zdědili o dost více peněz, vzhledem k tomu, že pokud někdo zemře po 75. příjemci musí platit daň z příjmu z toho, co dostanou, což může být až 45 procent.
The Telegraph rozebral tuto matematiku :
Například, pokud někdo zemřel ve věku 75 let s 500 000 GBP v penzijním fondu, osoba, která jej zdědí, může zaplatit 225 000 GBP na dani z příjmu, pokud to vezme jako jednorázovou částku. Pokud by však zesnulý zemřel kdykoli před svými 75. narozeninami, tento daňový výměr by byl snížen na nulu. Andrew Tully z Nucleus Financial řekl, že je to „další ohled“ pro lidi na konci jejich života.
Řekl: „S důchody existuje hraniční věk, kdy je úmrtí před dosažením věku 75 let považováno za štědřejší z hlediska daní ve srovnání s úmrtími ve věku 75 let nebo po tomto věku. významný finanční dopad. V některých případech to mohou být stovky tisíc liber. Když je někdo nevyléčitelně nemocný, zvažování daní a toho, jaké peníze se předávají, přidává další stres, zejména pokud jde o složitou rodinnou dynamiku. Jsou na konci života, ale zároveň se obávají, jak zajistit ty, které opustí.“
„Ještě jsme plně neporozuměli tomu, jak bude legislativa týkající se asistovaného umírání fungovat v praxi, je však zjevně životně důležité, abychom vytvořili systém, v němž by širší finanční ohledy neměly ovlivňovat rozhodnutí jednotlivce,“ řekl deníku Telegraph Mike Ambery ze Standard Life . „V budoucnu bude muset být asistované umírání faktorem při právním posouzení mnoha finančních okolností, včetně jednorázových plateb za úmrtí a plánování majetku.“
Opět to odhaluje fraškovitou povahu „volby“ a „autonomie“, kterou nabízejí režimy asistované sebevraždy. Pravdou je, že lidé nyní budou nuceni učinit mnoho a mnoho rozhodnutí, kterým dříve nestáli; že se dostanou pod tlak, vnitřní i vnější, který dříve nepociťovali; že možnost asistované sebevraždy se bude vynořovat nad každým jejich rozhodnutím. Tomu lze zabránit pouze tím, že bude asistovaná sebevražda a eutanazie ilegální. Poslanec Kim Leadbetter – který již poznamenal, že někdo, kdo se cítí být přítěží, je naprosto „legitimním důvodem“ k touze po asistované sebevraždě – nutí lidi do tohoto „rozhodnutí“. [zdroj]
Budete vybráni pro eutanazii?
Stále více zemí na světě legalizuje eutanazii, což možná mnozí kvitují s povděkem, nicméně ve skutečnosti nejde jen o to, aby se ulevilo od nesnesitelného života nevyléčitelně nemocným.
To samozřejmě na počátku deklaruje každá země, ale záhy nastupují úpravy zákona tak, aby se postupně stala eutanazie dostupnou pro co nejširší populaci.
Mezitím již dokonce padají úvahy o tom, že by nebylo od věci zavést něco jako „eutanazii povinnou“ – například od určitého věku, u dlouhodobě nemocných, jejichž léčba už vyjde poměrně draho, apod.
Běžné jsou již například návrhy na to, aby se od určitého věku lidem neposkytovala lékařská pomoc, ale aby se nechali zemřít pouze za podávání tišících léků.
Kam až zajde eutanazie se můžeme jen dohadovat, nicméně pohled do zemí jako Kanada, Holandsko či Belgie ukazuje, že rok od roku se překračují další a další hranice toho, kdo se může nechat zabít.
Zatím ještě dobrovolně. Ale jak dlouho tato dobrovolnost potrvá? A kam až seznam „kandidátů na eutanazii“ zajde?
Přesně nad tím se zamýšlí také dr. Vernon Coleman.
Vlády se všude připravovaly na velké snížení populace už několik let. Chtějí snížit světovou populaci na 500 milionů. O tom je eutanazie. Nejde o to pomáhat nevyléčitelně nemocným zemřít důstojně a bez bolesti.
Politici po celém světě zavádějí programy eutanazie, aby se zbavili křehkých, postižených a lidí, které považují za zbytečné.
V roce 2010 britská vláda změnila právní definici zdravotního postižení. Možná si myslíte, že stejně jako pornografii poznáte postižení, když ho uvidíte. Téměř jistě byste se mýlili.
Níže je uveden seznam skupin lidí, kteří jsou oficiálně považováni za zdravotně postižené – a kteří budou hlavními kandidáty na eutanazii.
Nyní jste automaticky klasifikováni jako zdravotně postižení (a tedy jste pravděpodobně vhodným kandidátem na eutanazii), pokud máte tyto potíže:
- Rakovina.
- HIV infekce.
- Roztroušená skleróza.
- Jakékoli poškození zraku (dokonce i zhoršení zraku nebo částečné vidění – což by znamenalo, že mnoho lidí, kteří prostě potřebují brýle ke čtení nebo řízení, může být oficiálně uspáno).
- Jakýkoli progresivní stav, jako je Alzheimerova choroba a Parkinsonova choroba.
- Jakékoli fyzické nebo duševní postižení, které má podstatný a dlouhodobý nepříznivý vliv na vaši schopnost vykonávat běžné každodenní činnosti (termín „dlouhodobý“ znamená více než 12 měsíců, ale dlouhodobý může také znamenat kolísání). Je důležité si uvědomit, že děti, které jsou fyzicky nebo mentálně postižené, mohou být zvažovány pro eutanazii, ale nemusí být konzultováni jejich rodiče.
- Jakékoli potíže při komunikaci s ostatními lidmi.
- Jakékoli potíže s vyplňováním formulářů.
- Jakékoli potíže s přípravou a konzumací jídla.
- Jakékoli potíže se sezením nebo vstáváním.
- Jakékoli potíže s používáním počítače.
- Jakékoli potíže s psaním.
- Jakékoli potíže s mytím a oblékáním.
- Jakékoli potíže s dodržováním pokynů.
- Jakékoliv znetvoření.
- Long covid. (Přestože odborníci věří, že neexistuje žádná specifická nemoc jako „long covid,“ a že miliony lidí, kteří jsou v pracovní neschopnosti a stěžují si na „long covid,“ většinou trpí psychickými problémy způsobenými strachem a dezinformacemi. V rámci přesunu směrem k čisté nule se stále více používají manipulativní techniky vymývání mozku u nemocí, které byly dříve považovány za mírné, přirozené nebo dokonce za nemoci vůbec považovány nebyly).
- Menopauza (bizarně mnoho žen v menopauze uvítalo vyhlídku, že se nechají označit za „postižené,“ zatímco ženy v menopauze mají nyní v Británii ze zákona právo trvat na práci z domova, což může způsobit problémy, když si úřady uvědomí, že to znamená, že chirurgové, sestry, řidičky autobusů, zaměstnankyně leteckých společností, prodavačky a profesionální běžkyně na dlouhé tratě budou všechny pracovat z domova).
- Jakýkoli z problémů, které jsou nyní popsány jako příklady neurodiverzity (včetně ADHD, autismu, dyslexie, dyspraxie a tak dále).
- Duševní nemoc.
Všichni lidé s poruchami uvedenými výše jsou možnými kandidáty na eutanazii. Stojí za zmínku, že jedno z devíti dětí je nyní oficiálně klasifikováno jako zdravotně postižené (a tento podíl se každým dnem zvyšuje).
Pokud se chcete o eutanazii dozvědět více, podívejte se na mé video. [zdroj]
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (IX.)
- Zapomněli vypnout mikrofon.
- Ing. Miroslav Kelnar: Konec jedné „protikorupční svině“
- Nositeľ Nobelovej ceny za ekonomiku Joseph Stiglitz: Východná Európa je dva krát chudobnejšia po vstupe do EÚ
- Putin nabídl Západu „high-tech souboj“
- Z Russkoj Vesny (20.12.2024): Odvetný úder na nepřátelské objekty na Ukrajině
Související články