Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Současná kvalita potravin – skrytá genocida českého národa – 6. díl

Nemoci související s výživou

Neexistuje žádné onemocnění, na které by životní styl neměl alespoň malý vliv. I banální virová nachlazení se jinak projeví u člověka, který je otužilý a zajímá se o dostatečný přísun vitaminů, a jinak u kuřáka, který navíc o zdravou stravu nezavadí. I vrozené vývojové vady mohou být minimálně pár procenty ovlivněny životním stylem matky v těhotenství.

Uveďme si tedy některé příklady základních nemocí souvisejících s výživou.

  • soucasna-kvalita-potravin-skryta-genocida-ceskeho-naroda-6-dil
  • c18
  • c61
  • c50
  • zn

 

Nádorová onemocnění

Na první místo bychom zařadili nádorová onemocnění.

Pojďme se podívat, jak si vedeme např. v rakovině tlustého střeva, místa, kde končí veškeré nestrávené zbytky potravin, místa, které velkou měrou ovlivňuje naši imunitu.

Tlusté střevo je nedílnou součástí trávicího traktu. Hraje v procesu trávení důležitou roli, pomocí defekace zbavuje tělo zbytků potravy a nepotřebných, někdy i velmi toxických látek.

Rakovina tlustého střeva

Graf  (viz. fotogalerie) zobrazuje časový vývoj hrubé incidence (počet nových případů na 100 tisíc osob) a hrubé mortality (počet úmrtí na diagnózu na 100 tisíc osob) pro zvolenou diagnózu v celé populaci.

V tabulkách vidíte vývoj počtu případů rakoviny u žen a mužů. Zejména u mužů se jedná o alarmující nárůst.

Ročně onemocní rakovinou tlustého střeva a konečníku skoro devět tisíc  lidí.

Necelé čtyři tisíce z nich zemřou.

Rakovina tlustého střeva je vážný problém. Je to třetí nejběžnější druh rakoviny u mužů a čtvrtý nejběžnější druh rakoviny u žen.

Kvalita potravin je z grafu jasně patrná. Pokud bychom jedli kvalitnější potraviny, nikdy by nemohlo dojít k takovému nárůstu nových případů.

Rakovina prostaty

Na tuto statistiku není pěkný pohled.  Od roku 1989 stoupl výskyt o cca 400%. (viz. fotogalerie)

Jedná se opět o druh rakoviny, který má původ ve špatných stravovacích návycích a kvalitě jídla.

Rakovina prsu

Přestože se může zdát, že rakovina prsu a gynekologické nádory nemohou souviset s tím, co jíme, bylo prokázáno, že s vyšším výskytem těchto typů nádorů se setkáváme u žen obézních.

Souvislost je zřejmá, i tady platí vyšší pravděpodobnost výskytu nádoru u žen, které ve stravě dávají přednost tučnému, energeticky vydatnému jídlu a zapomínají na dostatečný přísun přirozených vitaminů.

Ve výše uvedeném grafu  rakoviny prsu vidíme nárůst o více jak 100% proti roku 1990.  Podle posledních výzkumů je hlavním viníkem kromě potravin i užívání antikoncepce.

Na závěr kapitoly o rakovině uvedu celkové statistiky.

Celkový počet Incidence nádorů (rakovin) udává počet nově zjištěných nádorových onemocnění za sledované období ve sledované populaci.

Zdroj: Ústav zdravotnických informací a statistik ČR

V grafu (viz. fotogalerie) vidíte nárůst počtu onemocnění o cca 100 % proti roku 1989.

Částečně to lze vysvětlit tím, že se dožíváme vyššího věku. Ovšem nepopiratelnou skutečností je, že nekvalitní potraviny v tom hrají také rozhodující roli.

Knihu si můžete koupit zde: http://detoxikace.tv

Sledovat na facebooku můžete zde: https://www.facebook.com/detoxikacetv

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-12-12 13:41
Za 1.psychika,za 2.strava.Kdo z dnešních lidí ví,že Velká Bílá Rasa by vůbec neměla pojídat maso? Neinformovanost a záměrné lži likvidují každého jedince. MASO JE PODVOD na lidi.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře