Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Juraj Smrk: Před globálním finančním kolapsem začíná britská vláda vykrádat bankovní depozitní schránky svých obyvatel

  • police_deposit_boxes
Není to poprvé, co britská vláda nařídila zabavení vkladů svých obyvatel. Od června 2008 policie vyzbrojená automatickými zbraněmi provádí nařízení Gordona Browna a bez rozhodnutí soudu se zmocňuje obsahu tisíců bankovních schránek od velikosti knihy po velké trezory. Ozbrojená loupež je definována jako zločin "zahrnuje použití zbraně při získávání peněz nebo zboží v držení jiného…"

Obsah bezpečnostních schránek byl uloupen britskou vládou z Park Lane trezorů na Park Street, Hampstead trezorů na Finchley Road a Edgware trezorů na High Street v Edgware. Britská vláda přišla s nápadem v roce 2006, kdy potřebovala další peníze a skutečné peníze

v držení lidí byly schované v bezpečnostních schránkách. Vláda nemůže zdanit, co leží několik let v tisících bezpečnostních schránkách, takže se rozhodla zabavit všechno. Zabavení peněz občanů dostalo kódové označení Operace Rize. Operace Rize je kód pro RUSE-"česky lest." Britská vláda tímto označuje všechny majitele bezpečnostních schránek jako zločince, aby mohla ukrást obsah jejich trezorů.

Americká vláda se připravuje na totéž ve Spojených státech. Vláda USA krade peníze svých obyvatel od roku 2008. Skutečné peníze a cennosti ve Spojených státech jsou stále v schránkách trezorů. Americká vláda ztratila u S&P AAA rating a je známo, že by mohl poklesnout znovu v listopadu. Guan Jianzhong, předseda Dagong Global Credit Rating, Čína, řekl, že americká měna (bezcenné bankovky) se "postupně vyřadí z trhů ve světě," a "proces bude nevratný." Vzhledem ke snižování ratingu USA, zahraniční vlády zavrhnou bezcenné bankovky a americká vláda bude nucena Fedem zabavit finanční aktiva v bezpečnostních schránkách v USA pomocí stejného falešného obvinění, jak to dělá britská vláda - všichni majitelé trezorových skříněk jsou zločinci a obsah těchto schránek je považován za zisk z trestné činnosti.

Vládní konfiskace (krádež) zlata obyvatelům se datuje do dob zákona o obchodování s nepřítelem z roku 1917. V roce 1917 byl prezident Woodrow Wilson přinucen bankéři nově vznikajícího FEDu podepsat zákon "TWEA", který zakazoval americkým jednotlivcům a podnikům obchodovat s "nepřátelskými národy." Krátce po nástupu do úřadu, o šestnáct let později, byl Franklin Delano Roosevelt nucen Fedem podepsat Výkonné nařízení: Executive Order 6102 jako zákon, který zakazuje "hromadění" zlata. V rámci Federálního rezervního systému bylo Američanům zakázáno vlastnit více než 100 dolarů ve zlatých mincích a všichni "chamtivci", tedy lidé, kteří vlastnili více než 100 dolarů ve zlatě, byli nuceni ze zákona prodávat své "přebytky" zlata FEDu v běžné ceně 20,67 dolarů za unci. Poté, co se FED zmocnil všeho zlata, FDR přeceněnil kurz dolaru ke zlatu, takže zlato poté stálo 35 dolarů za unci. Jednoduchou vyhláškou tak FED okradl miliony amerických občanů o 14,33 dolarů za unci zabaveného zlata, což je důvod, proč většina historiků souhlasí s tím, že zákon ke konfiskaci zlata v 1933 byl jedním z nejdrastičtějších zákonů v historii USA. 24. listopadu 2008 americký republikánský kongresman Ron Paul napsal: "Při zachraňování krachujících společností chtějí zabavovat peníze z produktivní ekonomiky a dávat je těm, kteří zkrachovali. Snahou o udržení zastaralých nebo neudržitelných obchodních modelů ve společnosti vláda dává zdroje neschopným a tím nejsou k dispozici jiným společnostem, které mohou poskytnout produktivnější využití. Základním prvkem zdravého volného trhu je, že jak úspěch, tak selhání musí být dovoleno. Ale místo toho se finanční pomoc, odměny a výnosy z úspěšných subjektů soustřeďují do rukou skrachovanců. Jak to má být dobré pro naši ekonomiku a společnost? To nebude fungovat. To nemůže fungovat ... Je zřejmé, že většina Američanů musí odmítnout firemní klientelismus.

Co však čekat od vlády USA, kterou kontroluje a ovládá Wall Street. Ministr financí USA Timothy Geithner byl šéfem FEDu a je považován za jednoho z architektů pyramidové hry která vedla ke kolapsu trhu.  Říká se, že americké zlato z Forth Knox je pryč a stejně zlato Německa, které by mělo být v USA v depozitu do roku 2099 až skončí okupační správa Německa. Zde je nutné připomenout, že podle mezinárodního práva okupovaná země není právním subjektem, protože používá právo protektora, a z toho důvodu nemůže vstupovat do právního vztahu s jinými subjekty jako suverénní země. Tím pádem je otázkou, zda jsou i dohody o Evropské unii podepsané Německem platné.

Měnový vývoj v ČSR po únoru 1948 byl negativní a peníze v oběhu výrazně převyšovaly celkovou nabídku zboží a služeb, což podlamovalo stabilitu měny. Zatímco v roce 1945 obíhalo 30,4 mld. Kčs, v roce 1950 to bylo 2,4 krát více: 72,9 mld. Kčs. Řešením měla být čtvrtá peněžná reforma, při níž se stáhlo staré oběživo a bylo nahrazeno novými penězi 31. května 1953. Měna se prepočítavala většinou v poměru 5 starých korun za 1 novou korunu. Část vkladů obyvatelstva a hotovosti do 300 Kčs na osobu se převádělo ve stejném poměru 5: 1, ostatní hotovost, jakož i hotovost občanů, kteří někoho zaměstnávali, se měnila v poměru 50 : 1. Navzdory současnému zrušení lístkového přídělového systému peněžná reforma vyvolala nespokojenost, protože znehodnotila peněžní příjmy z předchozích let a jednorázově snížila kupní sílu obyvatelstva; v mnoha zejména českých městech proběhly protestní akce.

Slovensko bylo při měnové reformě z listopadu 1945, jakož i v rámci uvolňování vázaných vkladů , které ukončila peněžní reforma v květnu 1953, poškozené v rozsahu 10 až 30 miliard. korun.

Juraj Smrk

dolezite.sk

http://www.camdennewjournal.com/news/2011/mar/operation-rize-jail-trio-who-helped-stash-criminals-cash-and-drugs-staff-safe-deposits

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře