Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Důležité souvislosti. Rada Evropy, Evropský soudní dvůr a Marxismus

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Dnes se na internetu objevily fotokopie návrhu rezoluce Parlamentním shromáždění Rady Evropy tykající se migrantů a jejich přijímání. V návrhu rezoluce je například uvedeno, že existuje mylná představa, že migranti jsou hrozbou pro místní obyvatelstvo.

V závěru dokumentu (viz. fotogalerie) jsem se zarazil nad větou: "Zpráva také demonstruje výhody přijímání žadatelů o azyl a uprchlíků a vytváření příležitostí, aby se stali řádnými migranty."

  • dulezite-souvislosti-rada-evropy-evropsky-soudni-dvur-a-marxismus
  • dulezite-souvislosti-rada-evropy-evropsky-soudni-dvur-a-marxismus

To znamená, že do této doby než je stát přijme, jsou migranti neřádnými žadateli o azyl, ale když je dobrovolně přijme, stanou se řádnými?

V té souvislosti mi došlo, že médiích úplně zapadla zpráva o rozhodnutí Evropského soudního dvora (z března 2017), že v EU na humanitární víza utečenci nemají nárok. V slovenské televizi RTV to řekl člen Výboru pro NR SR po evropské záležitosti Jaroslav Paška (SNS) 
Zdroj video: https://youtu.be/ZHYycoHJ4cc?t=7m12s

Shrnuto, podtrženo. Když sem přijde migrant z Afriky nebo Blízkého východu, nemá automaticky nárok na humanitární vízum. Je to pouze na bázi dobrovolnosti toho určitého státu EU, který ho přijme. V Bruselu toto vědí a proto se nás snaží vmanipulovat, svojí silou a mocí, do mechanismu dobrovolně - povinného přijímání migrantů a přitom jsme si říkali, jak je to úžasné. 

Jenže realita světa je jiná viz. např. titulky z tohoto týdne:
"Pomozte nám, volá policejní šéf. Počet nebezpečných zón ve Švédsku roste, úřady jsou bezradné"
Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/194034-pomozte-nam-vola-policejni-sef-pocet-nebezpecnych-zon-ve-svedsku-roste-urady-jsou-bezradne/

"V Brenneru jsou obrněná vozidla. Rakousko chce kvůli uprchlíkům obnovit kontrolu italské hranice"
Zdroj: http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/194408-v-brenneru-jsou-obrnena-vozidla-rakousko-chce-kvuli-uprchlikum-obnovit-kontrolu-italske-hranice/

"V Německu je 10 tisíc islamistů, hrozí další útoky, míní tajná služba"
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-salafiste-utoky-kontrarozvedka-fde-/zahranicni.aspx?c=A170704_103645_zahranicni_jj#utm_source=rss&;utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

"Itálie volá o pomoc. Nezvládá příliv uprchlíků"
Zdroj: http://www.denik.cz/ze_sveta/italie-vola-o-pomoc-nezvlada-priliv-uprchiku-20170702.html

Dříve narození, již tuší kam mířím. Je to doba socialismu, kdy vedoucí stranou byla KSČ a my jsme byly členy RVHP (Rada vzájemné a hospodářské pomoci). Tehdy se vykládalo, že plníme plán na 110% a jak je všechno bezvadné, avšak realita v obchodech byla jiná. Regály byly prázdné a ty nekonečné fronty na pomeranče, banány atd. 

Tak i dnes. Snaží se nás vmanipulovat do povinně - dobrovolného přijímání migrantů a ještě chtějí, abychom přitom mávali vlaječkami EU. Pokouší se nám vnutit jejich vysněnou realitu, ale těch, kteří zažili komunismus je snad ještě dost. Nebo ne? Budeme muset znovu prožívat další totalitu a další vymývání mozků? Myslím, že to není nutné, ale záleží na nás, jak se k problému postavíme, ... na volbách, ....  na obraně státu atd.

Na úplný závěr zde nechám odkaz na zajímavý článek:
"Socialismus produktem satanismu: Měl Karel Marx smlouvu s ďáblem?"
Nemusíte s textem článku souhlasit, ale přinejmenším tyto dějové rezonance se současností, vedou minimálně k zamyšlení.


Zdroj: http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/3215-socialismus-produktem-satanismu-mel-karel-marx-smlouvu-s-dablem-rovnostarstvi-nade-vse-prusecik-tri-dabelskych-nauk-poslanim-levice-je-nicit-nikoli-budovat-ustredni-cil-pryc-s-bozim-radem-ze-spolecnosti.htm

Autor: Valenta Pavel

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-07-05 19:29
Za komunistů jsme byli soběstační a kvalita potravin byla oproti dnešku na vysoké úrovni. Jen ty pomeranče a banány nám trochu chyběly, ale jinak jsme žili dobře. Zato teď "žereme blafy" z receptáře EU.

Facebook komentáře