Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Krátký komentář k událostem posledního měsíce

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Vrátil jsem se z rybářské výpravy do Norska. To mi nebudete věřit. V české bance nám vyměnily neplatné švédské koruny, na norsko-švédských hranicích nás vyhmátli a napařili nám pokutu cca 30 tisíc za nadměrný dovoz piva a na vodu jsme vyjeli až poslední půlden před odjezdem, neboť za polárním kruhem byl šestidenní Blizard. Byla to slušná “odvykačka.“ Pro ty, co mají radost z cizího mírného neštěstí, je to dobrá zpráva.

Bělobrádek doporučil svobodným matkám, aby více dbaly na to, koho pustí mezi stehna. Ženské organizace a kreatury chlapů spustily ryk jak od prasat, a tak se Bělobrádek ihned omluvil, že to tak nemyslel. Už jsem myslel, že si ho budu vážit, ale nezklamal, je to zbabělec a bojí se o korýtko.

 

 

  • kratky-komentar-k-udalostem-posledniho-mesice

 

Serena Viliemska oznámila, že čeká dítě. Pokud to není ze zkumavky, tak obdivuji toho samce. Udělal záslužnou práci. Já bych to nedal.

Už pár minut po uzavření volebních místností ve Francii byly výsledky s neskutečnou přesností oznámeny veřejnosti. Lepší se technika den ode dne. Budu hádat, jaký softvér byl použit. Vidím to na Čad nebo Haiti.

Trump vydal rozkaz k postupu na Severní Koreu. Doma na stole posunul letadlové lodě, ale protože chyběl v zeměpisu, tak dal špendlík do Indického oceánu. Jestřábi ovšem na hodinách nechyběli.

Nejméně významnou zprávou je Sobotkův gambit, kdy obětoval krále a mistrovsky dovede svou kocábku do nového parlamentu. Je to komedie, protože s Andrejem je domluven, potají večer provozují 69-ku a ovčané to zbaštili. Podle mne je ve hře otázka hladiny koruny vůči Ojru, aby spekulanti mohli konečně sklidit, co zaseli. Za to bude křeslo eurokomisaře jisté.

Saudská Arábie už je nejenom garant lidských práv při OSN, ale dostalo se jí cti být i vzorem v postavení žen ve společnosti. Naše neziskovky a lidskoprávní organizace neprotestují. Rozumím tomu. Vyschly by penězovody a co by kluci a holky dělali. Museli by jíti pracovat a to je až nejkrajnější řešení.

Ocitli jsme se na chvostu v držení zlata na obyvatele, ruku v ruce s propadem mezi rozvojové země. To by se z toho soudruh Jakeš mohl po…… , ne však tzv. elita národa. Té se daří v bažinách nadmíru dobře!

Zdraví Vás, přátelé a vlastenci, Zdeněk Dýčka

zdroj:http://narodnidemokracie.cz/kratky-komentar-k-udalostem-posledniho-mesice/

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 Bus Bělojar 2017-05-06 08:43
Jsem rád,že jste zmínil Serenu Williams.Její "těhotenství" je totiž jeden velký podvod.V Americe už bylo dávno odhaleno,že sestry Williamsovy jsou vlastně bratři. Oba dva jsou to tzv. TRANSGENDERS.Ve sportu se to děje běžně.Třeba atletka Semenyová z J.A.R. U ní to dokázali veřejně. Další koho můžeme jmenovat je například Samantha Stosur-australs ká tenistka,ale u ní se to zatím jakžtakž tají.
#1 damirr@volny.cz 2017-05-06 07:07
Bělobrádka a vůbec lidovce nám byl čert dlužen a tahle skupina podvraťáků ve vládě by neměla být. A vrchol všeho je Kalousek. Těch zlodějen má tolik až zrak přechází, ale je pořád bez toho vězeňského mundůru.

Facebook komentáře