Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Islámský terorismus udeřil v Evropě čtyřikrát během týdne. Reakce EU? Žádná.

Hodnocení uživatelů:  / 10
NejhoršíNejlepší 

Po sobotním nepodařeném útoku na pařížském letišti dostal tvrdý zásah Londýn, kde zemřeli 4 lidé a jeden terorista. Použil auto a pak nůž. Totéž zkusili den nato v Belgii a také v Itálii. Eiffelovka asi jen problikává trikolory.

K tomu jen před nedávnem týdny nepokojů ve Francii, ve Švédsku, Nizozemí, převážně v No go zonách, které ale prý pořád ještě neexistují. Násilí provázející řadu zraněných, na ulicích zůstaly stovky ohořelých aut a rozbitých budov. Pojítkem jsou dvě hesla, která se nesmějí říkat nahlas. Islám. Neevropský vzhled. Za tím vším neevropské myšlení a ideologie, která v příšerné sebeironii samu sebe naprosto vážně nazývá náboženstvím míru. A právě ve jménu tohoto náboženství míru podle tureckého prezidenta Ertogana už brzy v Evropě vypukne svatá válka.

  • islamsky-terorismus-uderil-v-evrope-ctyrikrat-behem-tydne-reakce-eu-zadna

 

Jaktože od politiků neslyšíme slova jako alarmující, kritické, ohrožení? Proti nebezpečí povodní se stavějí hráze, všude jsou přísné protipožární předpisy, ale proti tomuto zlu, které sílí, že jsou pomalu slyšet bubny jako z Mordoru, tak to se neděje nic, abychom se také nedejbože nedotkli něčích lidských práv. Muslimský starosta Londýna Sadiq Khan už před časem řekl, že hrozba terorismu patří k životu ve velkoměstě.

Omyl.

Islámský terorismus do Evropy nepatří a nikdy nepatřil. Velká Británie si zažila svoje díky Irům, ale to se nedá srovnat s tím, co se dnes děje v bohatších a kulturně obohacených zemích Evropy. Patří to k zemím jako je Sýrie, Turecko, Somálsko a tak dále. Mapa z roku 2016 ZDE.

Křišťálově jasné. Najdete tu vesměs země původu nejčastějších obohacovačů a pak ty nejvíce kulturně obohacené. Třebaže je nezpochybnitelné, že teroristické útoky páchají (pokud jim není vč včas zabráněno) výhradně přistěhovalci z těchto zemí a jejich potomci, nesmí se o tom mluvit. Nesmí se před tím varovat.

NESMÍ SE PROTI TOMU NIC DĚLAT.

Česká média svižně drží krok s evropskými plánovači islamizace Evropy zvané Euromed, což je projekt EU na přijetí 56 miliónů muslimů do roku 2050, více ZDE či ZDE. Módní značky se předhánějí v návrzích na to, jak co nejelegantněji zahalit ženu podle práva šaría. Ultralevicoví takynovináři Pehe, Fendrych, Palata a další zase v házení slovního hnoje na zaprděné xenofobní Čechy, kteří pořád ještě nedokáží vidět ten multikulturní přínos, co se porůznu naplavil do Itálie a Řecka. V Národní Galerii se za peníze českého daňového poplatníka objevilo cosi ohyzdného, co se vydává za umění. To nám čínský migrant vzkazuje, jak jsme se my Češi postavili k přijímání “uprchlíků” trapně. Komickou tečku těmto snahám o výchovu českého xenofoba dala Anička Bachorová svým půvabným článkem o tom, jak islámská modlitba prospívá zádům (ZDE). Já vám nevím, nejen u nás v obchodě v Sydney jsem potkala hezkou řádku týpků, co měli pořádně odřené boule na čele. Ale záda asi v pohodě.

Evropa, ta původní, ta populistická a xenofobní a bílá, tak ta je pořádně naprdnutá, ať si média se svými haštagy říkají o lásce k muslimským bratrům, co chtějí. Z lidské bezmoci často vzdejde trpký humor.

Po loňských útocích náklaďáky v Nice a Berlíně se objevila tahle webová hra, kdy si můžete vzkoušet svůj džihád i vy.

Poslední chvilky vraha z Londýna si lidová tvořivost představila takto.

Autor: Jitka Přikrylová

Zdroj: http://prikrylova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=595059

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře