Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Tohle je nejlepší vláda?

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Okamura dává už čtvrtým rokem, letos už po třinácté, na začátku každé schůze sněmovny návrhy, které odmítá vláda, i ODS a TOP. Konkrétně jde o zákon o referendu, který měla vláda v programu. Celá sněmovna zamítá zákon o hmotné odpovědnosti politiků, přímou volbu politiků a jejich odvolatelnost, řešení exekucí a lichvy, a další velmi prospěšné zákony. Zamítli i návrh na vyplácení dávek na děti podmíněné pracovní činností a čistým trestním rejstříkem. Zamítli propagaci Islámu na území ČR, atd..

  • nejlepsi-vlada

Vláda nepodporuje mladé rodiny, takže mít dítě je velký luxus při současných almužnách, pardon, takzvaných "platech". Přitom jde o nejlepší investici do perspektivy státu, problém s budoucími důchody by byl vyřešen.

Za této vlády se výrazně zhoršila byrokracie v podnikání. Neexistuje jediný podnikatel, kterému by to nevadilo! Stav zdravotnictví a vzdělání se každým rokem zhoršuje, hlavně prosazováním inkluze. Kdysi jsme ve světě byli vzorem ve vzdělání, dnes by Komenský plakal. NKÚ opakovaně upozornuje na předražené zakázky, hlavně na ministerstvu obrany /ANO/, a na dalších ministerstvech. "Dokud neuzákoníme přímou hmotnou odpovědnost politiků, vůbec nic se nezmění." Tragedií demokracie je to, že volební právo má i ten, kdo nepochopí tuto mimořádně důležitou větu, která může v celém základu změnit život celého českého národa!!! Politici by byli donuceni pracovat jen a jen pro zájmy českého národa. Existuje snad někdo z vás, kdo ve své profesi nemá žádnou odpovědnost? Proč by ji neměli mít i politici, placení z našich daní?

Soudy pracují stále pomalu, rozsudky jsou často sporné. Tato vláda schvaluje proimigrační zákony. Těm platí o sto, opakuji, o sto procent víc než českým důchodcům! Pak prý nejsou peníze na zvýšení českých důchodů...Je to vůbec ještě česká vláda?

Vláda tajně přijímá tisíce cizáků a zajištuje jim ubytování, kromě mnoha jiných výhod. Na druhé straně špatně placení mladí lékaři utíkají do ciziny, i když tady vystudovali zdarma, pardon, z vašich daní. Zubařská péče je pro mnohé důchodce finančně nedostupná. Znám důchodkyni, která si musela půjčit dvacet tisíc na opravu chrupu. Vláda za téměř třicet let nevyřešila kriminalitu a zneužívání sociálních dávek, týkající se  jiné entity. Přesto podporuje ještě nepřizpůsobivější entitu, mladé a silné vojáky, kteří mají za úkol ovládnout Evropu. Už vám dochází, proč byl zrušen trest smrti? Máme dost stromů?

Vláda loni na podzim omylem zveřejnila, že máme jednu z nejhorších regulací vývozu kapitálu v Evropě. Firmy nejsou nuceny nechávat kapitál v ČR, tady ho reinvestovat, a nechat ho  ve zdejších bankách. Tím by se snižily úroky a půjčky by byly pro naše lidi výhodnější. Sučasně by rostly i platy. Tyto zisky vyváží do svých mateřských firem a z něj se tamnějším zaměstnancům zvyšují platy. Už chápete, proč máte celých 28 let stále menší a menší platy? Mzdy máme oproti Západu třetinové a důchody čtvrtinové. Tento kapitál tvoří celou třetinu, opakuji, třetinu celoročního rozpočtu! Za jedno jediné volební období by byl dluh splacen. O radikálním růstu platů ani nemluvě.

Úkolem ministra financí nikdy a nikde ve světě není vybírat daně, ale efektivně hospodařit. Za to jsou placeni úředníci MF. Dalším jeho úkolem je stanovit co nejvýhodnější výši daní, aby se maximálně snížily daňové úniky a černá ekonomika. EET i v Chorvatsku dělá pravý opak. Zvýšení nezaměstnanosti znamená nižší výběr daní a vyšší výdaje státu pro tyto nezaměstnané. Úplně zbytečné výdaje: růst byrokracie, rostoucí platy těchto úředníků, zneužívání sociálních dávek, 1500 "zcela nepostradatelných" ziskovek, únik zisků do ciziny, financování mnoha zcela zbytečných institucí... Kdyby existovala přímá odpovědnost, tyto problémy by okamžitě zmizely a životní úroven by všem rostla. Toto "hospodaření" je vzorným důkazem, že i když nás po revoluci rozkradl Západ, přesto jsme stále velmi bohatý stát. Vzpomeňte si, kde byla před dvaceti lety velmi chudá a zaostalá Čína, a kde je dnes. Jak chudé a zostalé bylo Rusko před necelými patnácti rok, a jaké má dnes dálnice, nadjezdy, mrakodrapy, supermoderní architekturu, o rekordním exportu obilí nemluvě. Proč by to nešlo i u nás, když máme navíc lithium? Zatím jsme montovny a odkladiště takzvaných "potravin". Naši europoslanci hlasují, aby ČR platilo pokutu za nepřijetí vandráků. Proboha, kam jsme to za čtvrt století dopracovali?

Evropské fondy se vyplýtvaly na soukromé hotely miliardářů, kde jsou i kliky zlaté, předražené lahvičky, pardon, lavičky jakéhosi opilce, rozhledny v údolí, sklápěcí most nad říčkou, kde nikdy žádná loď neplula, soukromé aquaparky a farmy. Dodnes nemáme internetové pokrytí.  Co pro to udělala za čtyři roky tato vláda?

Nejbohatští důchodce Šmudla, pardon, Špidla, kvůli jazykové neznalosti má v EU několik překladatelů, kteří také něco stojí. Za celých pět let napsal jediný zákon - o množství světla v kanceláři. A za to bral půl milionu měsíčně.

Evropská armáda je samozřejmě nesmysl, protože vždy musí být jen jeden hlavní velitel. Hádejte, z jakého státu tento velitel bude? Cui bono? Nevrací se opět Říše Velkoněmecká?

Babiš je prý proti tomu, aby bylo Turecko v EU, přitom spolu s vládou odhlasovali bezvizový styk s Tureckem. Vláda chce přivést do ČR tisíce Ukrajinců. Mnoho našich lidí by tak ztratilo práci a ostatním by se radikálně snížily platy.

Babiš "snížil" dluh tak, že vybral veškeré rezervy v rozpočtu, což neudělal žádný ministr financí v historii ČR. Jak bude řešit nedostatek peněz při některé hromadné havarii či záplavách? Dále splatil dluh přeplatkem z EU za lonský a předlonský rok. "Ušetřil" ještě tím, že dlouhodobě snižuje investice do vědy a výzkumu. I výstavba dálnic je rekordně pomalá. V pátém roce konjunktury mít schodek kolem 60 miliard, to dokazuje neuvěřitelnou rozhazovačnost a neschopnost ministra financí, at je to kdokoli.  Snížení dluhu bylo jen formální. Ve skutečnosti dluh stále roste a roste. Každý se může kdykoli přesvědčit.

Jestliže v každých zprávách musí TV Barrandov pomáhat sociálně potřebným, kam jsme to dopracovali? Je-li na ČT reklama, že každá desátá rodina nemá na školní obědy, co k tomu ještě dodat? Proboha, kam jsme se to až dostali, když si důchodci musí kupovat takzvané "jogurty" za pět korun a kuřecí "párky" za dvacet korun? Kam jsme to dopracovali, když se do jídla přidávají lidské vlasy, zvířecí srst, drcené kosti, různé separáty a dokonce saponátové chemikálie? Čerstvý chléb nevydrží týden jako kdysi, ale za tři dny plesniví, velký praskavý slanák znají už jen pamětníci...Co vláda udělala za celé čtyři roky, aby zabránila dovozu tohoto hnoje? Bože, jak hluboko jsme klesli!

Co tato vláda za čtyři roky udělala konkrétně pro důchodce, mladé rodiny, svobodné matky, invalidy, studenty? Kolik postavila školek, jeslí, domovů důchodců a finančně dostupných bytů pro mladá manželství? Co tato vláda udělala pro radikální zvýšení platů, pro snížení korupce, podporu vědy a výzkumu, bezpečnost státu, proti imigrantům? Byli jsme zařazeni mezi rozvojové země. Existuje ideálnější důkaz, že jde o nejhorší vládu v historii ČR?

Zdroj- Youtube- Okamura.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jan Kopeček 2017-08-03 20:15
Zajímalo by mně, čímpak se živí sám pan autor? Jakou on odvádí tomuto státu přidanou hodnotu kromě žvástů?

Facebook komentáře