Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

To nesmíte prezidente!

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Rozhovor M. Veselovského s P. Hannigem trval dvacet minut a byl doslova o ničem.

  • to-nesmite-prezidente

M. Veselovský mu dával tyto otázky: "Měl by se budoucí prezident podílet na šíření ruské propagandy a neměl by vědět, komu dává rozhovor? Proč dáváte rozhovor ruskému propagandistickému webu Sputnik, který je na seznamu dezinformačních webů." Neexistovaly kdysi seznamy Židů a lidí nepohodlných režimu, které byly připraveny k hromadným popravám?

"Dělá- li Zeman rozhovor s ruským prezidentem, musí tak dělat i další naši prezidenti? Přijede- li  k nám ruský prezident, musí s ním náš prezident mluvit? Prezident by neměl dávat rozhovor každému. Proč byste dával rozhovor ruským mediím? Je to mantra pro ostatní? Proč sdílíte článek ve Vlasteneckých novinách, které vlastní R. Velička, který píše negativně o Havlovi, Kubišové a dalších? Je pro vás důležité, koho sdílíte, kdo to je?" Tuto "velmi důležitou" otázku ještě několikrát opakoval. P. Hannig by prý neměl takové články ani číst /!!/, ani sdílet. "Je vám jedno, kdo vás podporuje a čí jména vystavíte na svůj FB? Proč sdílíte články A. B. Bartoše z extremistické strany ND?" Skutečně soud určil, že jde o extremistickou stranu? "Proč jej na svém FB obhajujete a proč s ním spolupracujete? Máte pocit, že u kandidáta na prezidenta není důležité, s kterými lidmi se bude obklopovat, komu bude dávat rozhovory?"

Veselovský srovnával tehdejší skupinu Plastic People s tím, že frontmen skupiny Orlík kdysi zpíval protižidovské texty. Zapomněl se zmínit, že tento zpěvák dnes zpívá písničky o své rodné vlasti a  o svobodě, a hlavně- pravdivé texty,  co mu zřejmě vadí. Tak tohle má být demokratický novinář? Pardon, zapomněl jsem, že pravdoláskařům vadí skutečná pravda.

P. Hannig ukončil rozhovor: "Vy se chováte jako Kojzar z Rudého práva. Mluvíte jako normalizační novinář, ale horší, jako v padesátých letech. Nedal jste mi jedinou možnost za celých dvacet minut, abych řekl něco o svém programu. Pořád na mě útočíte. Já se ptám, kým jste placen, když vůbec nemáte zájem, abych já něco řekl voličům? To byl nejhorší rozhovor v mém životě. To nebylo ani za normalizace, to jsou padesátá léta!"

Uprostřed rozhovoru stačil P. Hannig říci toto: "A. B. Bartoš v současnosti nesežene práci, zatímco v minulosti mohli nepohodlní lidé pracovat aspoň v kotelně." Copak nám sliboval jakýsi abstinent s "ochraptělým" hlasem na Letné o nezaměstnanosti, demokracii a svobodě?

Skutečně se nevrací totalita z padesátých let nebo dokonce ještě něco horšího, u nás i v EU? Proč jsme zvonili klíči?

Zdroj: DVTV- rozhovor s P. Hannigem.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2018-01-08 09:54
Veselovský je ubožák a neprofesionál.J e mu vidět až do krku co si myslí a za koho hraje. To samé Drtinová,ta je vlastně ještě horší,kroutí se jak žížala napíchlá na háčku a její grimasy jsou více než nechutné. Navíc Veselovský byl konečně zahnán do kouta otázkou kým je placen. No samozřejmě že je to Sorosova organizace,ale říci to veřejně nemůže. Celý tento pořad je tak falešný,až to bije do očí. Když tam mají svého koně,tak se komentátoři rozplývají a kladou trefné otázky.Když tam naopak mají někoho z "druhé" strany,snaží se ho zdecimovat svou vlastní demencí.

Facebook komentáře