Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Střílející důchodce a šokující zpráva nakonec pro celý národ!!!

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

Od začátku je tu mnoho nejasností. Proč by duševně zdravý důchodce z domova důchodců zcela bezdůvodně střílel do lidí? Kde vzal důchodce kulomet, který není ani v USA běžně v prodeji? Kde sehnal důchodce deset zbraní? Jak se dostal do hotelového pokoje s tolika zbraněmi a municí, když musel jít přes dva bezpečnostní rámy?

  • strilejici-duchodce-a-sokujici-zprava-nakonec-pro-cely-narod

Fakta jsou taková: Důchodce nedávno konvertoval k Islámu. Nikdy nebyl v armádní službě, takže je divné, že by dokázal ovládat tak těžkou zbraň jako je kulomet. Zbraně a munice pochází ze skladu Národní gardy. Není žádným překvapením, že střelec v takových případech nepřežije. Když vešla policie do hotelového pokoje, důchodce se údajně zastřelil. Proč by to dělal, když měl u sebe tolik zbraní a munice?

Nejde náhodou o podobnou záminku jako tomu bylo 11. září? Skutečně USA nezačne další válku v Sýrii, kde už je téměř mír? Opravdu nezačne USA válku v Korei, kde jsou vzácné nerosty, a kde chce USA ztěžovat lodní dopravu čínského exportu?

Zdroj: Aeronet.

Poslední čerstvá zpráva: Vláda v pondělí podepsala těžbu lithia s australskou firmou, která tu bude do dvou let těžit český národní poklad v hodnotě minimálně 6 000 000 000 000 Kč!!!- Lithium. Vláda nás prodala za bílého dne! Místo nejbohatšího státu budeme žebráky! Není na čase vyjít do ulic a vyhodit politiky třeba vidlemi, jak to udělali na Islandu?

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-10-04 09:26
Jan Kopeček, M. Petr je idiot a duševně nemocný člověk. Už je to patrné z jeho příspěvku:
Miroslav Petr · Brno
Kždý ....njvíc.....l ituji,že vám to nedochází.a? Idiot se chce zviditelnit s "morální povinností". A proto se i rozvedl a tak mu zřejmě nedostatek sexu poškozuje mozkové buňky. Která ženy by asi vydržela s takovým idiotem? Stačí si přečíst všechny jeho články a i jeho "zpověď" proč se rozvedl. Jak směšné. Zajímalo by mě, co by nám asi řekla jeho exmanželka. Jen se divím, že ho ještě z tohoto webu nevyhodili jako jinde.

Facebook komentáře