Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Rozhovor s marxistou.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Soudruh Stropnický je skutečně Matěj! Jeho perly stojí za zamyšlení. Na otázku, cítí-li se být ještě Čechem, velmi dlouze zaváhal...Chce, abychom se postupně vzdávali svých pravomocí ve prospěch EU! Chce i jedno ministerstvo financí pro celou EU. Prý to pro nás bude výhodné...No comment.

  • rozhovor-s-marxistou

Podle něj má každá země v EU jeden hlas. Jako aktivista a eurohujer, pracující v politice přes dvacet let, vůbec neví, že počet hlasů je určen velikostí státu a počtem obyvatel. Jak může pracovat v politice, když nemá ani základní znalosti?

Během čtyř let chce minimální plat zvednout na 15 tisíc Kč. Každým rokem by minimální mzdu zvýšil o tisíc Kč. Ví vůbec něco o podnikání v malé firmě? Má vůbec ty nejběžnější znalosti z ekonomie? Na tuto šílenost by doplatili všichni, kterých se to týká. Armáda nezaměstnaných, zkrachovalé firmy, nižší výběr daní, vyšší výdaje pro nezaměstnané. Co se nepovedlo Andrejovi, to podělá, pardon, dodělá on. Každá firma, hlavně s invalidními pracovníky, nemá zisky jako velké firmy. Nepoctivý "podnikatel", který chce šidit své zaměstnance, tohoto zákonu zneužije. Zákon jej dokonce chrání, aby mohl zcela beztrestně /!/dávat lidem tu nejnižší mzdu. Zákon to přímo podporuje! Kdyby zákon neexistoval, nemohl by takto okrádat své zaměstnance, kteří by mohli mít plat mnohem vyšší. S minimální mzdou by musely krachovat i středně velké firmy, protože plat se automaticky musí zvýšit všem. Byla by to katastrofa nejen pro mnoho zaměstnanců, ale stát samotný by na tom katastrofálně prodělal.

Tento s prominutím "kripl"/jinak se nedá nazvat/ chce zdanit i roboty. Odkdy robot má hlad a marodí?

Chce zavést právo na MŠ. Jako dlouhodobý politik na radnici /!/neví o tom, že sehnat místo v MŠ je problém mnoha rodičů už několik desetiletí? Proč během dvaceti let, co je na radnici, nepodpořil výstavbu MŠ? Neměl by místo podpory LGBT prosadit maximální podporu rodin finančně i po stránce bydlení? Místo toho prosazuje to, že vandráci dostávají dvakrát tolik co důchodci, a mají zdarma bydlení. Proto nejsou peníze na důstojné důchody a pro mladé rodiny s dětmi.

Čím to je, že drtivá většina potomků slavných jsou takoví pitomci? Jakýsi neúspěšný takzvaný "herec" Hrušínský, pivní sluha, pardon, Američan Dienstbier, o celé rodině Stropnických škoda mluvit...Kdyby byla soutěž o největšího kripla, vůbec nevím, kdo z nich by byl vítězem. Jak je možné, že tito pitomci slavných mají stále své voliče?

Zdroj: ČT, předvolební rozhovory s politiky.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře