Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

První český případ.

Hodnocení uživatelů:  / 4
NejhoršíNejlepší 

V Egyptě ležela žena na moři na nafukovacím lehátku. Sundala si bikiny a hned za ní připlaval nějaký přičmoudlý a začal ji bodat. Pobodal dalších pět žen, mezi nimi jednu Češku. Stále vám nedochází, co nás čeká už na jaře, kdy se spustí invaze cizáků naplno?

  • prvni-cesky-pripad

Pokud jde o aquapark, kde mají muslimky povoleno se koupat ve svých "plavkách". Muslimové mají zakázáno sprchovat se, zvláště na veřejnosti. Jdou v tomto oblečení přímo do vody. Jak je možné, že nikdo nezavolal hygienickou stanici? Skutečně nejde o základní porušování hygieny? Řešení problému je velmi jednoduché, stačí, aby žádný Čech několik dní nechodil do tohoto aquaparku a majitel by byl donucen ihned vrátit vše do pořádku.

Babiš buduje v Německu megafirmu za bilion Kč. Proto musí být v Německu velmi vstřícný Angelice. Požádá-li ho po volbách o přijetí desetitisíců imigrantů, bude muset poslechnout. Je především podnikatel a v zájmu svého byznysu udělá cokoli. Proč by měl mít zájem o náš národ, když se tady nenarodil a nežil tady celé dětství jako Okamura? Přesto stále někteří nechápou, že jeho vítězstvím je náš stát ohrožen islamizací. Ohrožení demokracie beru jako samozřejmost.

Předseda Úsvitu Černoch přechází už ke třetí straně, hnutí ANO. Typický korytář, konečně se odhalil, proč šel do politiky. Bohužel, není sám.

Mnichovský soud povolil, že Němci mohou konečně požadovat svůj majetek v ČR. Zasloužili se o to jakýsi Holobrádek a Herman. Už chápu, proč byl zrušen trest smrti za vlastizradu. Máme dost stromů? Čtvrtina obyvatel naší tehdejší republiky byli Němci. V majetkových sporech půjde o biliony! Dle soudu majetkové nároky Němců jsou nezpochybnitelné.

Plán Nové Evropy: Bude jednotné celoevropské ministerstvo financí. Celá EU by platila řecké dluhy, které jsou nesplatitelné. Jde o euroval- ESM. Jde o největší megatunel EU. Další zadlužené země- Itálie, Španělsko, Portugalsko. Nebudou to řecké dluhopisy, ale dluhopisy celé EU.

Ještě pořád vám nedochází, do jaké katastrofy se řítíme? Že nejneoblíbenější politik měl pravdu, kterou pochopíme, až bude pozdě- že si žijeme jako prasata v žitě. Zatím....Diag Humen, nároky Němců, ukradení lithia, 21 tisíc na každého imigranta, kde na to všechno vezmeme?

Zdroj- Svobodné radio- Hovory s V.K.

Nakonec ještě poznámku: Diskuse je výměna souhlasných i nesouhlasných názorů. Vulgární urážení bez jediného argumentu k článku, to může chápat jako diskusi jen skutečný psychopat, který se v tom vyžívá z důvodů zakomplexovanosti či nedostatku sexu. Představte si, že by takto spolu diskutoval lékařský tým, jak má provést operaci nebo vědci, řešící nějaký problém. Jejich emociální reakce dávno nečtu, protože nejsou vůbec o tématu v článku, ale stále o jednom a totéž- píší o nějakém bláznovi a nějakém blábolu. Uznávám jejich pravdivou sebekritiku- jen blázen kritizuje SR jako blábol. Mé články se objevují i na jiných webech, zatímco dotyční nejsou schopni napsat ani jedinou větu, týkající se blogu. A koho zajímá stále stejné urážení a psaní o ničem? Proto je slušně prosím, aby nedělali z diskuse břečku. Zkusme se domluvit jako normální lidé, bez emocí. Nenávist je ideální masochismus, a je zcela zbytečná.

V životě jsem se vždy domluvil i s jednoduše myslícími lidmi, pokud měli aspoň trochu rozumu a chtěli žít jako normální lidé. Proč se nenávidět, když jsme na světě jen sto let? Z mých celoživotních zkušeností vím, že rozumní lidé se vždy domluví, pokud chce i druhá strana. Díky mé slušnosti a přátelskému tolerantnímu přístupu k protivné "staré panně" se z ní stala celkem symptická zdravotní sestra.  Máte jedinečnou příležitost vše napravit a diskutovat slušně a věcně. Nesouhlasíte-li s mými názory, pak mé blogy nečtěte. Nebo tím, že je čtete, dokazujete pravý opak...

Děkuji všem slušným a normálním čtenářům za jejich názory k tématu, i když se nemusíme vždy shodovat. Nikdo není dokonalý ani neomylný, jen bůh a...

 

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-07-18 10:16
Teď k tvému článku: "Sundala si bikiny a hned za ní připlaval nějaký přičmoudlý a začal ji bodat." Ještě, že ji nezačal "píchat" to by byl teprve horor. A teď Babiš a Okamura a ještě soud v Mnichově, páté přes deváté a bulvární plátek je proti tobě hadr.
"muslimky mají povoleno se koupat ve svých "plavkách". Muslimové mají zakázáno sprchovat se, zvláště na veřejnosti. Jdou v tomto oblečení přímo do vody. Jak je možné, že nikdo nezavolal hygienickou stanici? Skutečně nejde o základní porušování hygieny?" A my jdeme v plavkách-to snad není podle tebe ohrožení hygieny? Nehájím v žádném případě tu muslimskou verbež, ale tvůj článek je fakt jako "svodka" policajtů. Bulvár je proti tobě břídil.
Po přečtení článku jsem se takřka smíchy pos*al. Tak jsem ti to napsal "velice slušně", ale raději nic nepiš, uděláš dobrou věc pro všechny.
#1 damirr@volny.cz 2017-07-18 05:51
A nakonec tvá poznámka vlastně o ničem a určitě tvá rodina s kterou si se nedokázal domluvit má stejný názor na tvoji absenci normálního chování a prosazuješ jen ty svoje názory za každou cenu. "rozumní lidé se vždy domluví" to je tvůj argument, ale proč ten tvůj rozum nezabránil rozkolu v tvé rodině? Zřejmě u tebe chybí ten "rozum". A mají tě za magora. A tak se vyžíváš psaním článků, které velmi často nemají hlavu ani patu, je to chaos tvých myšlenek a nesourodé slátaniny někdy nedávající smysl. Z diskuze břečku děláš hlavně ty sám, protože na kritiku ihned tvé "argumenty" zplodí jen nic neříkající komentáře z jednoduchých vět v několika komentářích a navíc s gramatickými chybami. A hodnocení tvých článků je mizerné a sám bys měl uznat, že píšeš jen pro několik jedinců, kteří ti dají lepší ohodnocení. A proto tě jinde vyhodili. Tak nazdar "soudruhu, či kobliháři". Toť tvůj argument na ty, jež tě krtizují.

Facebook komentáře