Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Pražský Majdan je tady!

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

10.5.2017 bylo brněnské náměstí Svobody přesně tak plné, jako po "revoluci" v roce 1989. Jak je možné, že najednou z ničeho nic se zvedlo tolik lidí, líných zúčastňovat se protiimigrantských demonstrací v posledních třech letech? Něco tady nehraje! Kdopak tady organizuje tak velké divadlo? Cui bono? Jde o převrat jako na Majdanu a výměnu vlády za "vhodné" politiky. Totéž se děje v Makedonii a dalších státech.

  • prazsky-majdan-a-otazniky

Ještě nedávno jsem se mýlil, ale neomylný je jen bůh a blbec. Obojí nelze srovnat. Pochopí-li člověk pět minut před dvanáctou, je to v pořádku. Nepochopí-li někdo ani minutu po dvanácté, je to neodpustitelné. Má-li člověk stále stejný názor přes přebytek logických argumentů, pak mu není pomoci. Lze to omluvit ve dvaceti letech, po třicítce už nikoli. Proto vím, že fanatismus je nejhorší povaha, ne-li beznadějně nevyléčitelná nemoc. Šokující je, kolik lidí stále věří, že Rath ukradl osm milionů nebo že existuje spasitel-miliardář, který si na to vydělal poctivě a že je to lidumil. Považuje-li někdo své kolegy a zaměstnance za mužské či ženské přirození, proč jste si jisti, že i vámi nepohrdá jako kusem hadru? Jestliže všichni kradou, proč do dneška nikoho nežaloval? Pokud všichni /!/ kradou, je nelogické, aby existoval třeba i jeden jediný poctivý člověk! Ani všichni kikáni nejsou špatní, poznal jsem mezi nimi mnohem lepší lidi než mezi námi, i když v menšině.

Prezident jako jeden z mála politiků je proti imigraci. Domlouvá i výhodné obchody s Čínou. Konečně po mnoha letech otevírá "Hedvábnou stezku", kterou naše vláda dlouhodobě odmítá. Komupak tohle všechno asi vadí? Škoda, že Zeman odmítá BRICS. O útocích na Zemana jsem psal už před třemi lety na blog Idnes. Protože jsem byl nekorektní k opilému Vaškovi, soudruh Banga mi cenzuroval posledních pět blogů, pak se mnou skončil jako s jinými blogery. Nevím, odkdy je Bureš majitelem tohoto plátku. Je známo, že Andrej má složku doslova na každého a že neexistuje jediný politik, na kterého by něco nevěděl. Není právě toto důvod, proč tak okatě Zeman nadržuje Burešovi? Proč si je tak jistý, že není estébák, když jako jediný ministr dodneška nemá lustrační osvědčení, když soudce ignoroval písemné důkazy a věřil estébákům? Aby se neřeklo, tak mu nějakou drobnost vytkne. Složka na Šincla, vyhrožování Zaorálkovi, že zničí ČSSD, demonstrace soukromníků, kterým Bureš nezaplatil, poslání do exekuce zemědělce B. Radu kterému zničil úrodu kyselinou, vyšetřování Hnízda a dokonce vyšetřování ovlivňování medií Babišem...Skutečně to nejsou metody STB? V EU se vyšetřuje Hnízdo, zasahování do medií...Existuje větší ostuda pro ČR?

Zeman sám před lety přiznal, že Bureš nedodržel smlouvu o Unipetrolu. Podle posledního rozhovoru na Barrandově se prý člověk mění. Prezident je mimořádně inteligentní a ví, že "Obrácení Ferdyše Pištory" je jen hra. Jeho demagogie v posledním pořadu nebudu rozebírat, je to na samotý blog.

Řepka ničí životní prostředí, motory aut, zdražuje benzin. U nás měly dotace končit v květnu 2015. Na příkaz Bureše je lidovecký minstr zemědělství prodloužil, takže na tomto zločinu se podílí oba dva. I Sobotka, který toto hnutí schválil do vlády.

Středeční demonstraci zorganizovala Bakalova Knihovna jakéhosi Lahvičky, asi jde o opilého Vénu. Proto byly na těchto demonstracích podpisové archy - jste pro svržení Babiše a Zemana? a další archy - kdo hlasuje pro budoucí prezidenty, vexláka a jakéhosi učitele soudruha Drahoše.

Dle NWO má Babiš a ČSSD přivést ČR do nové Evropy. Bureš má za úkol rozbít stabilitu ČR, proto pozval do Prahy Soroshovu školu. I proto má Bureš mnoho firem v Německu, jednu v daňovém ráji. Jaká náhoda... Jako budoucí premiér je připraven na rozkaz příštího německého kancléře přijmout u nás ročně 50 000 cizáků. Přesto bude Sorose, pardon Bureše, volit mnoho lidí...

Zeman byl celé čtyři a půl roku proti kájínkově amnestii. Jaká náhoda, že zrovna teď změnil názor. Není to vůbec po demonstracích, krize se tu vyvíjí delší dobu a v tomto případě to dokazuje, že i on ví, že jde o velmi pečlivě připravené divadlo. Proto takové načasování. V politice neexistuje náhoda!!! I zatčení Pelty jediný den po vyhlášení demise není náhoda. Pelta je čistý jako nečasovy kabelky. Čas to dokáže.

Naše kdysi nejlepší novinářka Lorencová, která vždy šla po mafii, dnes je ve straně, kde jsou mafiáni z ODS a ČSSD. Hnutí ANO není vůbec čistá strana. Pravdu o análním Faltýnkovi lze zjistit na internetu. Proto je to pravá ruka Andreje. Existuje v tomto hnutí aspon jeden čistý politik? Dle Faltýnka žádná krize není. Proč se diagnóza "idiocie" považuje za urážku? Jak daleko jsou Bohnice od parlamentu?

Prý je tato vláda nejúspěšnější. Proč se tedy hádá celé čtyři roky? Aby měl Bureš přebytek, zarazil záměrně investice. Snižil i rozpočty měst a krajů. Tak takhle se dělají "úspory"? Burešovo "zabijte mě, ale neodejdu", mi připomíná hérečku Magdu, která radí našim politikům, aby neposlouchali své voliče. Kolik politiků odešlo dobrovolně kvůli pouhým podezřením a prkotinám? V jednom má Bureš pravdu - Je ohrožena demokracie našeho státu, jenže jeho osobou. To poznáme po volbách, ale to už bude pozdě.

Kdyby prezident jednal dle ústavy, tenhle převrat nemusel být. Je i tohle náhoda?

Letošní volby vůbec nejsou jisté a je velmi pravděpodobné, že možná už příští čtvrtek budeme mít novou vládu, nasazenou násilím jako na Ukrajině. Rád bych se mýlil. Proto v zájmu suverenity státu musíme překousnout současnou situaci a nechat prezidenta, aby jednal dle svého. Je to menší zlo než katastrofa, která se připravuje. Sdílejte prosím informaci, že se připravuje pražský Majdan, svržení prezidenta a nevhodné vlády a nasazení "jejich"vlády a "jejich" prezidenta. Islamizace klepe na dveře, je ohrožena nejen demokracie, ale i suverenita našeho státu! Neměli bychom také vyjít do ulic a demonstrovat za našeho prezidenta, proti těm, kteří nenávidí svůj národ a chtějí mu jen škodit?

Doporučuji-NWOO-PRVNÍ SHROMÁŽDĚNÍ OBČANSKÉHO ODPORU.

Zdroj - CNTV, SR.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-05-14 14:49
"kOUPIT DLUHOPISY sám sobě??????????? ????????????ořá d nic?"
Nebylo by ještě alespoň 100 otazníků?
A tak se jen zastanu Pedra Kompi, protože vystihl přesně tenhle článek. A nejen on.
#1 damirr@volny.cz 2017-05-14 09:54
Tak nevím? " poslání do exekuce zemědělce B. Radu kterému zničil úrodu kyselinou, vyšetřování Hnízda a dokonce vyšetřování ovlivňování medií Babišem..." A důkazy jsou?
http://echo24.cz/a/wA5Ds/proc-agrofert-znicil-sedlakovi-pole-mel-pry-nejhorsi-kurata-a-dluzil
Komu věřit?
NWOO-PRVNÍ SHROMÁŽDĚNÍ OBČANSKÉHO ODPORU.- Už zase se cinká klíči? To už si tenhle národ nepamatuje co nám to cinkání přineslo? A kdo tuhle ohromnou masu demonstrací organizuje? To není nějaká samovolná spontánní demonstrace, ale velmi dobře organizovaná demonstrace. A jen hlupáci to "baští". Je to jen velký podvod na masy lidí. A navíc v několika městech. To není vůbec jednoduché takovou demonstraci zorganizovat. Tak se zamyslete. To muselo být připravováno už týdny předem.

Facebook komentáře