Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Ověřené informace.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Agentura pořádající Zlatého slavíka dostala příkaz, že skupina Ortel nesmí vyhrát. Stejný příkaz o SPD dostala poslední instituce sčítající hlasy. Přesto, že K.Gott má něco s hlasivkami a končí se zpěvem a M. David už několik let nekoncertuje, dostali Slavíka. Kdysi byl vyřazen ze Slavíka Matuška a Kubišová, Vávra nedostal Slavíka kvůli dlouhým vlasům. Historie se opakuje. Cenzurovaná skupina, kterou uslyšíte jen na Svobodném radiu, a na některém webu, ve skutečnosti vyhrála ve všech kategoriích rekordním počtem hlasů. Cenzurovaná je i peterkova písen o papaláších. Skupina Kabát má dnes údajně vrátit cenu. Jak se zachovají ostatní umělci?

  • overene-informace

Banga dostal loni za vypískání této skupiny cenu největšího hrdiny Kriegla, který jediný v osmašedesátém nepodepsal naši kapitulaci. Bangovy písničky nejsou vysílatelné před 22. hodinou. Ve Slavíku je až na 75. místě. Mnozí umělci se museli cítit trapně při tak primitivním humoru, ale ze slušnosti se smát museli. Matonoha do Plzně vůbec nejel, šlo o trapné divadlo.

V Brně na Náměstí Svobody hlídá v každé ulici policista a raději odstranili Betlém, aby nepohoršoval zdejší muslimy. Na brněnském Náměstí republiky jsou zátarasy, překážející chodcům. Kvůli dvanácti imigrantům? Skutečně jsme šestá nejbezpečnější země, když se staví zátarasy? Bratislava je buduje taky. Občas je vidět v centru Brna policista s ozbrojeným vojákem. Proč asi? Na pražském Staromáku ve dne vyvolávají imigranti provokace proti turistům. Policisté mají zakázáno jakkoli zasahovat, bránit se musíte sami.

Při každém pořadu s Okamurou na Barrandově je kromě velkého potlesku největší sledovanost. Skutečně dostal jen jedenáct procent?

Arabové v Německu nesli nápis: "My vás tady nechceme." Opakuji, nebyli to Němci, ale Arabové! Mnoho německých politiků věří že Německo se nikdy nestane islámskou zemí...

Umění současné doby, které se objevilo na některém webu: Žena s mužským přirozením a muž se ženským přirozením.Tak to jsou ty Evropské hodnoty?

BIS varuje před tím, jak naši zákonodárci poskytují informace ruské straně, řekl nějaký politik v pořadu Události, komentáře. Chocholoušku, kde se flákáš?

Vždy je rozumné diskutovat se všemi velmocemi. Pamatujete na mírová jednání mezi SSSR a USA v osmdesátých letech? USA záměrně odmítá jednat, vyrobila si nepřítele. Krutý diktátor na Východě se roztahuje tak, že je u všech hranic, kde jsou vojska NATO! EU konečně uznalo, že Krym patří Rusku. Bylo to na ČT? Byla na ČT informace o demonstracích v Polsku a dalších státech s účastí až milion lidí? Pro tohle jsme zvonili klíči?

Zdroj- Svobodné radio a mnoho dalších zdrojů. Jejich seznam by nestačil na pět řádků.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře