Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Nová Evropa.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Macron chce v evropské komisi snížit počet zástupců z dvaceti osmi na patnáct. Tato patnáctka by ovládala celou EU. Imigrantů bychom museli přijmout tolik, kolik by nám určili. Země přijímající uprchlíky dostanou víc peněz než ostatní. Má vzniknout evropský azylový úřad, rozhodující o umístění imigrantů v jednotlivých státech.

  • nova-evropa

V Německu vydají na jednoho imigranta milion Kč ročně. Jsou v tom sociální dávky, zdravotní pojištění, ubytování, jazykový kurs, platy ziskovek. Že by si sami ze svého kupovali karty do mobilů? V Německu pracuje méně tři procenta azylantů. Je jich tam přes milion. Přijde čas, kdy i bohaté Německo takové financování neunese. Z čeho se pak budou platit důchody, platy lékařů a učitelů?

Do roku 2020 by náš stát vydal na imigranty čtvrt bilionu Kč ročně. Který resort by těmito výdaji okradl?

Společné ministerstvo financí bude rozhodovat o důchodech a platech našich učitelů a lékařů a kolik nám pošle peněz a na co. Společná armáda bude bojovat ve prospěch Říše velkoněmecké. Evropské soudy budou soudit v tentýž prospěch. Evropská policie bude spolupracovat s evropským soudem. Svého práva už se nedovoláte, už vám nikdo nepomůže.

Země odmítající imigranty budou patřit mezi druholigové. Chtějí-li státy zůstat v EU, musí přijmout euro. Samozřejmě co nejdřív. Tak proto Bohuš spěchá se zavedením eura! Nepřijmeme-li imigranty, budeme omezení v dotacích.

Když se v německé škole začnou muslimští žáci modlit, musí učitelka přerušit vyučování. Zákaz vepřového na školách je tam samozřejmostí.

V severních Čechách už existují pokusně českoněmecké hlídky. Zatím jen tam. Zatím.

Francouzská armáda chce přijmout neomezený počet imigrantů. Dle Macrona by to měl udělat každý stát v EU. V armádě budou velmi dobře zaplaceni žoldáci. Tato armáda posílená araby a muslimy, má pak zaútočit na Rusko. Áda takto zaměstnal mnoho lidí. I proto byl mezi některými Němci tak oblíbený, že dostával dopisy s oslovením "Drahý strýčku Ádo". Myslíte si naivně, že přijímání muslimů se vyhne  naší armádě? Skutečně chcete zůstat v takové Evropě? Proč volíte strany, které nechtějí odejít z EU? Proč volíte politiky, kterým jde jen o vlastní koryto a kterým nezáleží na osudu svého národa? Není už za minutu dvanáct?

Zdroj- Aeronet, Svobodné radio.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Facebook komentáře