Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Neuvěřitelné zajímavosti.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Existují falešné důkazy o přistání Američanů na Měsíci. Dle amerických serverů existují skutečné důkazy o nepřistání na Měsíci. Podle čínské agentury nebyla na Měsíci, na souřadnicích uvedených Amerikou, nalezena jediná stopa po člověku a po přistání.

  • neuveritelne-zajimavosti

Rusové přiznali, že kvůli Van Allenovým pásům / životu nebezpečným/ nelze na Měsíci přistát. Přiznali to, proč mlčeli o americkém nepřistání na Měsíci. Za mlčení jim Američané za rockefellerovy peníze zadarmo vybudovali dva závody v Kamazu a závod v Toliati, a dávali jim další peníze.

Do koktejlů Herbalife, do pizzy a hamburgerů se dává návyková látka. Po delším používání se mění chování člověka- agresivita či pasivita. Dokonce i do kočičích žrádla velmi známé značky- kočka se začala chovat poněkud divně. 

Místo pravice a levice existují strany globalistické a pronárodní. Myslete na to při volbách. V těchto volbách totiž půjde budto o podřízenost EU a NWO a islamizaci ČR nebo o suverenitu našeho národa. Je za minutu dvanáct. Příští volby, budou-li vůbec, už bude pozdě.

Vynikající básník a prorok Karel Kryl spáchal sebevraždu. Když ležel v nemocnici po infarktu, nechtěl žít ve falešném pravdoláskařském režimu, a proto si sám vytrhnul všechny hadičky.

Jedete-li do vzdálenějších zemí, musíte mít kromě dokladu totožnosti i doklad o tom, že nemáte nějakou infekci. To se netýká imigrantů, kteří v Evropě roznáší hlavně AIDS a tyfus. Je neuvěřitelné, že zatím nevznikla žádná pandémie těchto nemocí, když je v Evropě tolik imigrantů? Nebo se to záměrně tají?

Alkohol a gemblerství ničí rodiny a dělají z jednotlivců ztracené existence- dlužníky a bezdomovce. Nebezpečné drogy jsou zakázány. Proč se nezakáže výroba cigaret? Pardon, stát by přišel o desítky miliard. Tomu se říká pokrytectví. Vzorný důkaz, že politikům vůbec nejde o naše zdraví.  Vašku, tak tahle pokrytecká "pravda" vítězí? Jde-li politikům skutečně o naše zdraví a o podporu rodiny, proč jsme první na světě v počtu heren?

Zdroj: Svobodné radio- Hovory s VK, Lenka Procházková.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 damirr@volny.cz 2017-09-04 09:28
"Do koktejlů Herbalife, do pizzy a hamburgerů se dává návyková látka. Po delším používání se mění chování člověka- agresivita či pasivita. Dokonce i do kočičích žrádla velmi známé značky- kočka se začala chovat poněkud divně". A zřejmě i Miroslav Petr asi konzumuje kočičí žrádlo známé značky. A tak i jeho články podle toho vypadají. Pravice a levice a také do toho namícháme i Karla Kryla "Vynikající básník a prorok Karel Kryl spáchal sebevraždu. Když ležel v nemocnici po infarktu, nechtěl žít ve falešném pravdoláskařské m režimu, a proto si sám vytrhnul všechny hadičky." Kolik těch hadiček asi bylo? I pravdu o přistání na měsíci a ještě do toho namícháme Rusko a idiot je se svým článkem nadmíru spokojený a ještě volební agitace pro blbce a tak článek je všeobecně uznán a administrátor jen žasne jaké idioty matička země stvořila.
#2 damirr@volny.cz 2017-09-04 08:57
Byli, nebo nebyli? Je to jako být, či nebýt a tak jsou tady úplně zbytečné a malicherné diskuze o hovně. A tak se kdejaký idiot chytá kraviny jako hovno košile. Máme snad daleko zajímavější témata.
#1 Bus Bělojar 2017-09-03 14:45
Američané na Měsíci nikdy nebyli z jediného důvodu.Nejde tam letět,všechny vesmírné programy jsou jeden velký podvod,v čele s NASA.Je to komplet jedna velká pohádka a science fiction.To samé můžeme říci o Gagarinovi a také o Číňanech,kteří těžko mohli něco hledat podle souřadnic. Všechny záběry kosmonautů jsou nahrané,točené ve speciálních bazénech. Všechny státy,které mají kosmický program v tom jedou.I Indie a Itálie.

Facebook komentáře