Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Neuvěřitelná fakta.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

V Bruselu se připravuje nový zákon o právech dítěte. Odpovědnost za výchovu dítěte přechází od rodičů na stát. Dítě má nárok, bez ohledu na věk, samo si určit, chce-li být kluk nebo holka. Stát mu povolí operaci a rodičům odebere dítě pro týrání. Pro zajímavost - EU stanovila 63 různých pohlaví...

  • neuveritelna-fakta

Naše bývalá vláda podepsala několik nevratných smluv a zákonů v neprospěch ČR.  Mimo jiné i smlouvu o společné evropské armádě. Kdopak jí asi bude velet? Cui bono? Skutečně se nepřipravuje další protektorát?

Důchodová reforma se nemusí připravovat, bude-li se maximálně podporovat rodina, jak to dělá "krutý diktátor v zaostalém a chudém Rusku"...

Rusko ukončilo válku v Sýrii 22. listopadu 2017. Bylo to v demokratické ČT či na propagandistickém Radiu plus?

Když Donald navštívil Čínu a Rusko, oba státy pochválil a kavárna neprotestovala, že se prezident USA paktuje s takovými státy. Jakmile to samé udělal Zeman, kavárně to vadí...

Francouzské policii byly odebrány zbraně, aby nemohla útočit na muslimy. Kdyby francouzský policista dal výpověd, přišel by o důchod. Policisté se před muslimy nemohou bránit a utíkají před nimi či odjíždí autem, je-li to možné. Nedávno jim mladí imigranti hodili přes rozbité okno do auta molotovův koktejl. Byli usmaženi zaživa. Proto nejsou vzácné  sebevraždy francouzských policistů. 

10. července 1968 zahájila americká armáda přesun 22 000 vojáků k českým hranicím. Šlo o cvičení "Wivang" v Bavorsku. Cvičení mělo simulovat jaderný úder vojsk Varšavské smlouvy na NSR. Sovětská strana nebyla o tomto cvičení informována. Operace probíhala v naprosté tajnosti. Armáda USA odmítá tyto dokumenty zveřejnit. Mohlo jít o invazi vojsk USA do naší vlasti. Na Šumavě se začaly stříhat ploty a odstraňovat tankové bariery. Takže se můžeme jen domnívat, co skutečně stálo za invazí sovětských vojsk. Protesty studentů na pražské koleji, ječmínkový generál Šejna, Pražské jaro, Dubček a další události v osmašedesátém, to všechno nebyla náhoda. Nelze vyloučit, že ruská invaze zabránila tomu, co se stalo o 21 roků později. Spíše je to hodně pravděpodobné.

Brusel připravuje sjednocení daní. Zaručeně nebudou daně nižší. Chystá se i ministerstvo financí pro celou EU. V Bruseli se bude rozhodovat o našich penězích, jaké budou platy, daně atd.. EU podepsala smlouvu podobnou TTIP- TECO. Jsme potravinově závislí a budeme muset jíst rakovinotvorné potraviny GMO z USA.

V Bratislavě se chystá bezpečnostní opatření- železobetonové zábrany. Že by tam měli víc imigrantů než u nás, to je víc než dvanáct? V některých státech se už ruší vánoční stromky, a samotné vánoční svátky. Zřejmě se v celé Evropě zavede ramadán. Časem se pravděpodobně zruší oslavy Silvestra a Nového roku.

Věznice jsou přeplněné. Máme recidivu 70%. Od jednoho  vězně jsem kdysi slyšel, že se tam nudí. Inu, asi ho nebaví televize, knihy, posilovna...

Jak je možné, že organizacím za ženská práva nevadí, když některé ženy preferují mužská příjmení a tím diskriminují ženská jména? Kateřina Lang, Karolina Hošek...Nebo jde o mužatky, lesbické ženy či transgenderky? Neměli by se jejich manželé jmenovat kvůli rovnoprávnosti třeba Karel Langová, Josef Hošková?

Kdysi existoval jediný Červený kříž a zvládl absolutně všechno potřebné. Nyní existuje přes 128 000, slovy sto dvacet osm tisíc ziskovek. Kým jsou placeny? Z čeho jsou placeny?

Jak je možné, že naší "pravici" ODS, TOP nevadí regulace, dotace a sociální inženýrství EU? Kde jsou ty časy, kdy ODS slibovala referendum o vystoupení z EU? Ted TOP  považuje za vlastizradu výstup z EU...Feri tvrdí, že je v konzervativní straně. Jak může být tato strana konzervativní, když trvá na setrvání v EU, která záměrně ničí konzervativní hodnoty tradiční rodiny, podporuje multikulti, podporuje LGBT? Ví vůbec Feri, co to je konzervativní strana? Jak kvalitní zákony může dělat on a další dítě z Loupežníků, pardon, Pirátů, kteří mají pouhých 21 roků? Jak je možné, že strana, kde jsou čeští politici, přijme do české strany cizince a ještě jej prosazuje do parlamentu? Nestačí jeden cizinec ve vládě? Slovákům se omlouvám. Okamura není cizinec, protože se narodil u nás a žil tu celý život.

BIS prosazuje zákaz informací o imigrantech. Jde o ohrožení "nekorektních" medií, jako AEronet, Svobodné radio a mnoho dalších webů. Kvůli tomu jsme zvonili klíči?

Zdroj- Hlavné správy, AEronet, Svobodný vysílač.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2017-11-27 10:44
Tlak neomarxistů se stupňuje na všech frontách. Inkluze ce škosltví, tlak na masovou migraci, tlak korporací jako facebook a google na cenzuru, vnucování multikulti a lgbt supermarkety... Musíme se bránit, jinak je snámi konec.
http://www.epshark.cz/clanek/232/tlak-progesivisticke-levice-graduje

Facebook komentáře