Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Nejde o poplašnou zprávu!

Hodnocení uživatelů:  / 15
NejhoršíNejlepší 

Rychlé zavedení eura a zrušení důchodu. Po tři roky bude mít naše automobilka v Mladé Boleslavi zmrazené platy, aby se nemohl zlepšit kurs koruny k euru. Plánuje se brzké připojení k eurozoně a zavedení eura. Tím vznikne povinnost ESM /euroval/ - placení cizích dluhů. Bude to mít za úkol budoucí premiér. Ten, který zde potřebuje cizáky při výrobě kuřat za devět tisíc čistého. O nesnesitelných pracovních podmínkách škoda mluvit.

  • nejde-o-poplasnou-zpravu

V roce 2040 bude definitivně zrušen důchod v celé EU. Pilný věděl, proč mluvil o pracujících důchodcích. Během deseti let hrozí nesplatitelnost veškerých dluhů - platí pro všechny obyvatele EU. V Bilderbergu na pravidelném květnovém setkání se dojednaly tyto věci. Důchody budou pobírat jen státní úředníci a politikové. Díky snížení populace nebudou peníze na důchody. Krutý diktátor v Rusku podporuje rodinu a porodnost se tam zvyšuje, takže tyto problémy se Ruska týkat nebudou. Po volbách má být ministr financí Pilný.

Do deseti let se plánuje ekonomická recese. Konjunktura nikdy netrvá věčně a nejpozději do dvou let se situace otočí opačným směrem. Bohužel jsme závislí jen na automobilovém průmyslu a na jediné zemi, pokud jde o export. Na to upozornoval už Klaus asi před deseti roky. Naštěstí Zeman rozšiřuje obchody na všechny strany, takže případná krize nemusí být tak bolavá.

Nepodmíněný příjem má být 6 630 kčs. Je to spočítáno třemi odborníky. Všechny ostatní dávky včetně důchodu budou zrušeny. Pilný neřekl větu o důchodcích jen tak. Důchodci skutečně budou "sekat trávu" až do smrti, nechtějí-li zemřít hlady.

Andreje musím pochválit, poprvé v životě řekl pravdu - "Česká televize je zkorumpovaná pakáž." Po volbách má v plánu ji zprivatizovat a koupit si ji. Nevěříte? V televizní debatě prohlásil - "Jak to víte, že jsem vyšetřován?" I zahraniční tisk ví o tom, že je vyšetřován českou policií a Evropskou utopií. Cením si toho, když má nějaký politik smysl pro humor, to je velmi vzácné.

Dle Svobodného vysílače máme hodit do urny prázdný nebo poškozený lístek. Kdopak asi platí toto médium? Cui bono? Proč jsem si vzpomněl na Fltavu v osmašedesátém? Pamětníci vědí...

ČT velmi průhledně lže o těžbě lithia. Prý jde o bezcenný odpad. Proč se tedy akcie lithia prudce zvyšují? Proč má zájem o těžbu i All Brightová a firma až z Austrálie? Kde je ministerstvo pravdy, aby ukázalo na tuto lež? Na těžbu nerostů máme českou specializovanou firmu Diamo.

Vláda R. Fica odsouhlasila kvóty pro příjem čmoudů. Jde o příjem desetitisíců cizáků ročně.  Nepodepsal Bohuš na poslední chvíli něco podobného? Nebudeme po volbách překvapeni? I Jidáš prohlásil, že do voleb nikoho nepřijmeme. A co po volbách?

Často se setkávám s havloidioty a sluníčkáři. Odmítají znát pravdu. Jen hlupák pohrdá cenzurovanými informacemi. Tragedie demokracie je, že tito lidé mají volební právo. Bohužel, i kdybychom přijímali desetitisíce vandráků ročně, prodali lithium do ciziny, poslali české vojáky do první linie ve válce s Ruskem, díky záměrnému ničení rodiny bychom stárnuli a vymírali, aby nebyly peníze na důchody,  tito oVčané nikdy nepochopí, že je to jejich zásluhou. Slyšeli jste u těchto lidí aspoň jednou jedenkrát normální rozumný argument místo vulgárního urážení? Toho totiž nejsou schopni. Často slyším jejich názory a začínám věřit, že bůh je skutečně milosrdný. Také máte ve svém okolí, v rodině i na pracovišti tyto sluníčkáře ?

Zdroj- Svobodné radio- Hovory s VK. Aeronet.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 daliborkonrad@seznam.cz 2017-06-18 22:10
SOUDRUHU PETŘE, TY IDIOTE. Přidej ještě alespoň padesát otazníků, aby všichni pochopili jaký jsi idiot! A já spíše chápu, že idiot tvého ražení se potřebuje zviditelnit. MOULO, sežeň si nějakou babu, zřejmě trpíš nedostatkem sexu a tak zvracíš na tomto webu. Asi strašně trpíš a tak ti hormony mlátí do palice a ty jsi z toho na infarkt. Dávej pozor, může ti prasknout cévka a kdo potom bude na tomto serveru zvracet tak jako to dovedeš ty. A dávej pozor až budeš mít ten záchvat a nejen smíchu, ale i z demence, jde ti o život. NEZAPOMEŇ NA TY OTAZNÍKY! Ještě dovětek OTAZNÍKOVÝ DEBILE, až si seženeš tu babu, nezapomeň hlavně na hygienu, mohla by ti utéct.
Dnes mám prima náladu, opět jsem se přesvědčil o tvé debilitě. Tak nazdar SOUDRUHU.
FUJ, ZASE JSEM ZAHLÉDL TEN TVŮJ DEBILNÍ KSICHT A MUSEL JSEM SE JÍT VYZVRACET. UŽ RADĚJI NIC NEPIŠ, JSI NA ZVRACENÍ DEBILE!
#1 daliborkonrad@seznam.cz 2017-06-18 14:08
SOUDRUHU PETŘE.
Opakuješ se a opisuješ odjinud a tak jsi jen trapný ubožák. Jen se divím, že ti tvé zvratky tady uveřejňují.
Kolikrát budeš opakovat stejné žvásty a články opsané z jiných webů?

Facebook komentáře