Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Mnoho povyku kvůli Čapímu hnízdu.

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Známý architekt požádal o natočení reportáže o Čapím hnízdě. Přišla mu tato SMS: "Děkujeme za váš zájem o náš projekt, ale vzhledem k probíhající plné sezoně a vytíženosti areálu vaší nabídku odmítám."

  • mnoho-povyku-pro-capi-hnizdo

Když přijel na místo, bylo krásné letní počasí, ideální na dovolenou. Přesto tam byl úplně sám jako Robinson na ostrově. Venkovní restaurace, park pro děti, bazén, přístaviště, recepce- nikde ani noha. A víte proč? Jen nocleh pro jednu osobu stojí 17 000, slovy- sedmnáct tisíc kč na jednu noc! Nejsem si jistý, stačila-li by vám dvoustovka na kávu a pětistovka na polévku. Chodí tam skutečně nějaké školy? Jak by mohly děti mít dost peněz na cukrovinky v těchto cenových relacích? Kde je těch sto lidí denně, jak o nich mluví Andrej, když při ideálním počasí uprostřed sezony tam bylo jako na poušti? Udělal by si někdo celodenní výlet s celou rodinou někam, kde nelze nakoupit finančně dostupné nápoje a občerstvení?  Stačí se podívat na záběry na "Forum 24".

Možná, že je tam občas nějaké školení či schůze, ale jen pro skutečné boháče, nikoli pro obyčejnou veřejnost. S jistotou lze pochybovat, je-li tento projekt skutečně výdělečný.

Základní fakta o Čapím hnízdě jsou veřejně známá. Vzniklo na pozemcích Agrofertu, na začátku mu i patřilo, pak bylo ÚČELOVĚ převedeno- "prodáno" jeho dětem, které musely znát důvod tohoto převedení-nákupu, takže vědomě spolupracovaly na trestném činu- zneužití dotací, patřících jen malým firmám. I v době tohoto převedení mělo Čapí hnízdo určité propojení s firmou Agrofert. Údajně firma "prodělávala", proto ji znovu nakoupil /nebo ukradl dar svým dětem?/. Je logické nakupovat si media, která prodělávají, jak to udělal Bureš? Cui bono? Je logické nakoupit si firmu, která prodělává? Stále vám to nedochází? Nestačilo firmu nechat dětem a jen jí finančně pomoci? Co to je pro miliardáře? Udělal ale dvě chyby. Zapomněl si koupit Českou televizi a seznámit se se všemi soudci a zastupiteli. Možná právě proto teď tolik vyvádí. Politik musí vše dělat viditelně, jak sám říkal. Inu, žádný strom neroste do nebe a časem vždy musí prasknout něco, co se přehání. Kdyby nebyl politikem, nikoho by toto zneužití dotací nezajímalo. Jenže dotace měly končit v květnu 2015, a všichni jeho kamarádi- známí politici už v politice nepracovali. Proto musel vstoupit do politiky a lidovec mu musel prodloužit dotace na řepku. Málokdo ví, že se vždy radí s astroložkou, co má kdy dělat. Zřejmě mu ještě neřekla, co ho čeká v květnu či září 2019. Z toho radost mít nebude. Na každého jednou dojde.   

Ve čtvrtek 7.9. udělalo hnutí ANO ze sněmovny žvanírnu. Kdo skutečně zpolitizoval tento trestný čin, snad nemusím psát. Mají-li oba čisté svědomí, proč nepožádali své straníky, aby je vydali policii? Mají-li oba čisté svědomí, proč se ve sněmovně i v televizních debatách stále tolik brání? Jedině policie a soud dokáže jejich vinu či nevinu. Proč jej straníci tolik brání? Mají snad strach ze svého zaměstnavatele, že je vyhodí, když ho nebudou hájit před policií, nebo strach, že bude sedět, a že se bez majitele toto hnutí rozpadne? Nebo jsou tak hloupí, že věří jeho nevině? Nebo nemají charakter a vědomě jej chrání, i když ví, že že dopustil trestného činu? Načasování "těsně před volbami" si sami zavinili svým záměrným zdržováním při vyšetřování. Je zvláštní, že se "ztratily" zrovna ty důležité dokumenty o vlastnictví Hnízda v přechodné době...Skutečně je to náhoda?

Nikdy v historii ČR se nestalo, aby jakýkoli politik jen podezřelý, opakuji, jen podezřelý, ihned neodstoupil. Už víte, proč si koupil prodělávající noviny? Chovali se takto skuteční papaláši? Už chápete, proč je cenzurovaná písnička Peterky o papaláších? Už vám dochází, proč i "čisté" hnutí ANO je proti Okamurovu zákonu o odpovědnosti politiků? Proč se nelogicky a zcela průhledně lživě vymlouvají na to, že policie něco zamlčela či v něčem lže? Proč se vymlouvají na politizaci policií, když je vyšetřuje už několik let nejen česká policie, ale i EU? Je to logické? Skutečně nejsme světový unikát, když politik podezřelý, opakuji, přinejmenším podezřelý,odmítá odstoupit z funkce a naopak, ještě vyhrožuje, že se stane premiérem, i kdyby měl sedět? Opravdu nejsme světový unikát, když tolik lidí stále fandí typickému papalášovi, který se drží koryta doslova za každou cenu, dokonce i když je vyšetřován evropskou i českou policií?

Zdroj- Forum 24- Architekta nepustili filmovat.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2017-09-09 11:54
Babiš dostal strach. Už jde do tuhého. Zastrašování a uplácení lze možná praktikovat u jednotlivců a malých skupin, ale nikoli vůči státnímu aparátu jako celku. Říká se, že kobyla, která chcípá, nejvíc kope.
Taky hra na koblihového přítele 'obyčejných' lidí moc nefunguje - preference začali klesat.

http://www.epshark.cz/clanek/121/babisovi-jde-o-kejhak

Facebook komentáře