Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Kaleidoskop událostí.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Krym nikdy nepatřil Ukrajině, ale byl Ukrajinou jen spravován. Jinak vždy patřil Rusku. Je to napsáno v ukrajinské ústavě. Tato fakta zveřejnil Pjakin.

  • kaleidoskop-udalosti

Lidovec Svoboda: "Islámský stát je bezpečnější než Asád. Muslimové jsou naši bližní." Chocholoušku, kde se flákáš?

V katalogu Lídl se objevily fotky s černochem, pardon, s Afroameričanem. Proč tam není zobrazen třeba Vietnamec, eskymák, Čínan, Tibetan, muslimka jen s viditelnýma očima, či Japonec nebo kikán? Jeden černoch na Nově nevadí, ale začne-li se něco přehánět, získá to spíše odpor než sympatie. Jde o "salámovku", abychom si zvykali na černoušky.

O víkendu prý dávají na ČT2 zcela čerstvě natočený druhý díl Vinnetoua. Když jsem viděl jeho fotku, zarazilo mě, jak má krásně oholený obličej a vyholený hrudník, a jak je z něj vypěstovaný kulturista. Existovalo v té době něco podobného? Šokoval mě moderní vzhled kdysi mužného Olina Chatrného.

Jakýsi terorista se mnohokrát ze všech stran vyfotil na selfíčko. A jak už to bývá, tento neopatrný zločinec opět "ztratil" mobil a jako naschvál jej našli zrovna policisté. Samozřejmě, že zločinec byl hned zastřelen, takže se zase nedozvíme důvody, proč vraždil. Do prkýnka, teroristé, budte sakra opatrnější, a dávejte si pozor na své věci!

Spící rakouský kníže si dovolil urážet deset milionů Čechů, že jsou uprdění Čecháčci, a že odmítají pomoc imigrantům. Do dnešního dne si však na svůj honosný zámek na Orlíku nepozval jediného imigranta, aby mu pomohl a staral se o něj! Jakýsi Daniel Smutný z Blících listů /obdoba dřívějšího Rudého práva/ uráží našeho nejlepšího novináře Petránka, kterému nedávno celý sál tleskal aspon pět minut ve stoje. Urážel i našeho zlatého slavíka, K. Gotta. Jakýsi Šulík uráží všechny čtenáře Parlamentních listů. Zdechající kobyla prý kope nejvíc....

Sorosh má obavu o pád EU. Čemu se diví? Bývalý režim nebyl tolik socialistický, diktátorský, totalitní a cenzorský! Blíží se padesátá léta. Kam se hrabe amatérská a  břídilská KSČ!

EK požaduje totální odzbrojení všech lidí v celé Evropě bez vyjímky.  Má se týkat i myslivců a soutěžních střelců, údajně i dětských pistolek.

Městská policie v mnoha městech má naplánováno, kolik musí vybrat pokut. Tak tohle je to slavné "Pomáháme všem lidem"?

Dle P. Chobota muslimové odmítají kříže a křestanské kostely. Muslim za jodlování podal trestní oznámení na Rakušana, který byl obžalován. V Anglii muslimský řidič nepustil do autobusu slepce se psem. Britská vlajka na autě v Londýně uráží muslimy. Nelíbí se jim v Evropě, přesto tu chtějí zůstat. Zavádí tu vlastní pravidla. Do No go zone se bojí večer i policie. Přesto americká, pardon, "naše" vláda chce přijmout tři tisíce imigrantů a starat se o ně víc než o naše lidi- bydlení zdarma, minimálně 20 tisíc kč měsíčně...Nechybí právě proto peníze na vyšší důchody, na dětské operace, školní obědy, na podporu invalidům, mladým rodinám atd.?

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-01-11 06:04
Dokud tenhle náš národ nezvedne zadky a nevyjde do ulic, aby svrhla tu hloupou vládní smečku, která se hlavně stará o své "blaho" a spolu s poslanci jen požírá co nejvíce blahobytu pro sebe. To se projevilo i o platech poslanců, taková nenažranost by si zasloužila jen opovržení národa a povstání proti těmto nenažrancům. Oni ti chudáčci měli málo peněz, tak si odhlasovali 7000 korun k svým "žebračenkám". A pořád mají málo. I ty svině u koryt nejsou tak nenažrané, jako naše poslanecká a vládní sebranka.

Facebook komentáře