Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Horáčkova vize.

Hodnocení uživatelů:  / 16
NejhoršíNejlepší 

Novinář vyzval Horáčka, aby dal jednu jedinou otázku prezidentovi:"Pane prezidente, já jako sportovec se vás ptám, jaký vosk používáte na své lyže?" Soudruhu Horáčku, opravdu si myslíte, že taková hloupost zajímá celý národ, že tohle je největší problém českých lidí? Vy jste nějaký sportovec?

  • horackova-vize

V kostele jako katolík jsem se modlil, aby Zeman vyhrál. Občané mu vystaví účet." Ten účet vystaví vám. Nevíte, jaká jste nula, když vás v televizi jmenovali jako skladatele...."Za všechny ty virozy, urážky a lži, kterými poškozoval české občany." Konečně jste se odkopal. Urážíte prezidenta, který měl tehdy vysokou horečku a přesto se musel zúčasnit při odemykání národního pokladu. Vy byste v tom případě zbaběle marodil. Vy, který jste zbohatnul na tragediích mnoha rodin, si dovolíte urážet prezidenta, kterého si váží i světoví politici. Myslíte si, že vás někdo pozve do Bílého domu? Může být větší vyznamenání pro kteréhokoli politika na světě? V čem někoho někdy konkrétně urazil? Jako pravdoláskař, sluníčkář a pražský kavárník nenávidíte toho, kdo má odvahu říkat pravdu. Jaký jste katolík, když v sobě máte tolik nenávisti a falše, a když urážíte slušného člověka? Stydte se!

"Každodenně se setkávám s lidmi a naslouchám jim. Odpovídám na otázky do dvou do rána, jako obvykle". Aha! Který dělník ponocuje do rána, když musí ráno pracovat? Takže se setkáváte se sluníčkáři, kteří nic nedělají, proto mohou spát celé dopoledne. A s těmito nefachčenky se přátelíte? Pardon, zapomněl jsem, byl jste vekslák.

"Představuji pozitivní vizi, která se rozchází se Zemanovou. Přeju si prezidenta, který by plnil svou základní ústavní funkci v tom, že zastupuje stát navenek." A v čem konkrétně tuto funkci neplní?

"Chci prezidenta, aby rodiče volaly své děti k televizi, že tam mluví prezident, a říkali - to je člověk, kterého jsme si vybrali, aby nás zastupoval. A to jsme dobře udělali." Skutečně nasloucháte lidem? Vždyt tohle říkají rodiče celé čtyři roky!

"Moc si přeji, aby se lidé v naší zemi cítili bezpečně. A ne aby vrchní velitel povolával na hranice hasiče." Právě díky Zemanovi se český občan cítí bezpečně. Zatím. On nechce jako vy přijmout všechny imigranty bez souhlasu celého národa. "Takový prezident je směšný." Skutečně nechápete, že směšný jste vy jako nula proti nejoblíbenějšímu politikovi v ČR? "Prezident vykonává funkce v zájmu nadnárodních společností, jejichž zájmy klade nad zájmy našich občanů a preferuje zájmy čínských a ruských oligarchů." Stále nechápete, že skutečná budoucnost je na Východě? Nedochází vám, že tyto smlouvy dávají práci našim nezaměstnaným lidem?

"Kampan má být bojovná." Takže vy nebudete říkat vizi, ale bojovat PROTI někomu? "Lidem představuji svou vizi." V televizi jste vždy říkal prázdné fráze o ničem, to je ta vize? "Nestihnu navštívit všech 6250 obcí." Vy nemáte internet? Žijete v minulém století a chcete být prezidentem? "Postarám se o to, aby mě Zeman nejen poznal, aby na mě do smrti nezapomněl." Proč jsem si vzpomněl zrovna na Hitlera?

"Moje největší výhoda je, že nejsem spojen s politikou. Nemám žádné politické vazby a nikomu nestraním." Tyhle nevýhody považujete za klady? Prezident by měl mít politickou praxi, znát se s některými světovými politiky,vědět, jak a s mým jednat, o čem, atd..

"Nikomu nic nedlužím." Opravdu jste nezbohatnul zničením mnoha rodin? Skutečně jim nedlužíte aspon ty peníze, o které jste je okradl? "Budu nestranický bez jakýchkoli preferencí a vazeb." Opravdu sluníčkáři, lžinenávistníci, pražská a brněnská kavárna jsou nestranní a jednají v zájmu celého národa?

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2017-03-13 07:23
Bývalý vekslák a prezident? To se snad všichni idioti domluvili na takovém bludu.
#1 miroslav petr 2017-03-12 18:58
Proč si při pohledu na Horáčka vzpomenu na slavnou hru "S úsměvem idiota"?

Facebook komentáře