Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Fakta o "koncentráku" v Letech.

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Ve skutečnosti jde o pracovní tábor, což je veřejně známé. Přesto se tato pravda bude stále zkreslovat. Cui bono? Byl to tábor pro ty, kterým se nechtělo pracovat, proto zde silně převažovala tato entita. Nedopouštím se trestného činu, píšu-li nekorektní pravdu o této entitě? Vím však, že tento totalitní zákon, který neměli ani komunisté, se připravuje. Na BlogIdnes by mě už soudruh Banga za tuto větu cenzuroval...

  • fakta-o-koncentraku-v-letech

U nás bylo přes 70 koncentráků či pracovních táborů, ale v žádném nebyli kikáni, proto nejsou tak zajímavé a tudíž se o nich nemluví. Jeden z mnoha byl například v Hodoníně u Kunštátu. Tábor v Letech byl o půl kilometru dál než stojí vepřín. Pročpak se v tichosti nepostaví pomník na skutečném místě "koncentráku"? Pardon, nemohla by se tak propagovat "pravdoláskařská humanita" k menšinám, a ukazovat na "rasismus" Čechů... Sešly se tu dvě lži- v skutečnosti nejde o koncentrák a vepřín je jinde než byl zminovaný tábor. Takhle lžou lžinenávistníci, pardon, pravdoláskaři. Vepřín zde funguje už několik desetiletí. Je zločin rušit jednu z posledních výroben vepřového masa. Za to by měl někdo sedět. Pardon, zapomněl jsem, že okamurův zákon o odpovědnosti politiků už celé čtyři roky odmítají všichni poslanci.

V tomto "koncentráku" byl volný režim. Nebyl tu nikdo popraven. Obklopoval jej plankový plot, který hlídalo několik četníků. Věznění muži si mohli přivést své rodiny, takže tábor byl přeplněný. Většina mrtvých zemřela na tyfus kvůli zanedbané hygieně. Inu, byli zde kikáni...Většina kikánů nemá s tímto táborem vůbec nic společného, protože k nám přišli až po válce / a mnozí za Husáka/  ze Slovenska a Maďarska.

Jak často zde budou návštěvy kikánů, jejich organizací a politiků? Bude to aspoň jednou za rok? Kolik stát nabízí majitelům věpřína, aby zde zrušili výrobu? Musí to být hodně přemrštěná částka, aby nahradila dlouholetou produkci masa. Proč se tato částka nezveřejní? Kolik bude stát stavba pomníku, který nebude nikdo navštěvovat? Myslíte si, že by politici takto jednali a hospodařili, kdyby platil zákon o odpovědnosti a odvolatelnosti politiků,  který Okamura navrhuje při každé, opakuji, při každé sněmovní schůzi už čtyři roky? Dovolili byste si odmítnout odpovědnost za svou práci u svého zaměstnavatele? Co byste říkali, kdyby lékaři v nemocnici odmítli odpovědnost za svou práci? Proč by se politici neměli odpovídat celému národu, když ten jej platí ze svých daní? Vám nevadí, že váš plat téměř třicet let po revoluci je stále malý kvůli zbytečně vysokým daním, kvůli každoročnímu zbytečnému úniku půl bilionu Kč od bank a velkých firem do ciziny / o kterých každý ministr financí velmi dobře ví a nic proti tomu nedělá!!!/, kvůli vyhazování stamilionů za zbytečně rostoucí byrokracii a státu škodící neziskovky? Stále vám nedochází, že většina politiků chce zůstat v EU kvůli dobře placenému korytu a viditelně kašlou na zájmy svého národa?

Zdroj- Svobodné radio a Svobodný svět- Martin Koller o táboře v Letech.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 casparus@email.cz 2017-09-04 15:51
Přemnožili se nám tu paraziti, kteří uměle vytvářejí ve společnosti problémy a následně nabízejí vlastní řešení, ze kterého jim vždy něco kápne. Jen si vemte kolik děcek jde na politologii a kdo to bude následně živit, když je takový člověk v soukromém sektoru k ničemu.
#1 Bus Bělojar 2017-08-31 09:36
Prsty v tom má samozřejmě Bělobrádek.Z nedávné kauzy jsem pochopil,že ten člověk má IQ mrtvého pejska.Příspěve k,kterým se prezentoval na internetu byl plný pravopisných chyb,zapomenutý ch čárek a háčků.Pouze absolutní zoufalec může mít víru v takového blbce.

Facebook komentáře