Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

ČSSD dlouhodobě hraje s KSČM vabank.

  • cssd-dlouhodobe-hraje-s-kscm-vabank

Jednou se ocitá napravo, podruhé nalevo, aby jednoduše spekulovala o „stádo" voličů. Mnohokrát ČSSD udělala svou politikou na KSČM podrazy, neboť se dodnes distancuje od řádu a pořádku, a koneckonců i od sociálního cítění s nízko-příjmovými skupinami obyvatelstva v této zemi.

ČSSD jde jenom o koryta, vždyť si na svých sjezdech volí potentáty, kteří podlézají Bruselu, nadržují problémovým skupinám, chaosu, zaneřáděným ghettům a dalším časovaným bombám. Zároveň podlézají německé kancléřce Merkelové v nezvládnuté a nezvladatelné otázce uprchlické krize.

ČSSD mnohokrát zradila svůj levicový program, mnohokrát zradila svého potenciálního partnera. Je jen otázkou, zda KSČM opět naletí, anebo se úplně distancuje od politiky sociálních demokratů, kteří s demokracií nemají nic společného, neboť se distancují od práva a spravedlnosti.

Rapidní nárůst nevkusných montoven tomu nasvědčuje, vykořisťování českých občanů též, k tomu zaprodávání strategických zdrojů České republiky, prostě bezohledná privatizace s názvem bezohledné zlatokopectví, když vyprodukovaný kapitál v řádu několik stovek miliard Kč odchází do zahraničí. To jsou ty slavné investice, a bude hůř, pokud se český národ nezbaví zahraničních vykořisťovatelů, kteří si říkají investoři.

Pokleslá morálka hovoří o úpadku společnosti, neboť jest vzdělání a národní povědomí na okraji společnosti. K tomu další diletantské manévry ohledně státních maturit.

Přál bych si, aby lidé odmítli politiku útlaku a utahování opasků. Současnou situaci národa si tak musejí uvědomit všichni prvovoliči a voliči napříč politickým spektrem na základě vlastního svědomí.

Václav Kovalčík

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-03-13 07:20
Zbavíme se sralbotky, pardon, Sobotky někdy? Jak říkal Zeman jedině kalašnikov by pomohl. ČSSD je na tom stejně jako ODS. Je to strana, která už zaniká a je na čase aby se propadla do stejné žumpy, jako ODS.

Facebook komentáře