Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

Bylo to ve zprávách?

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

"Jakýkoli účelový právní úkon, jehož smyslem je pouze vyhýbání se zdanění, je neplatný, neboť se jedná o obcházení zákona."- Týká se korunových dluhopisů.

  • bylo-to-ve-zpravach

Zlatý slavík je údajně zrušen. Kdo ví, která skupina předloni skončila na třetím, a loni na druhém místě, pochopí cenzuru soudruha Chvojky. Jsme opět v socialismu. Kdysi Kryl a Kubišová, dnes Ortel a údajně i jakýsi zpěvák na Šlágru. Čest práci, soudruzi! Kupředu levá!

Bureš tlačil na Zaorálka, aby do ČR přijelo 150 000 Ukrajinců. Zahraničním zaměstnancům vyplácí před branami Burešovy firmy sedm tisíc měsíčně, přitom minimální mzda je o 57% vyšší! Skutečně nejde o černé duše a trestnou činnost?

Telička kritizuje svého zaměstnavatele, pardon, Bureše. Lorenová měla odvahu hlasovat pro, že Bureš zneužívá moci vůči nezávislým mediím. Stále vám není divné, že proti Andrejovi jsou úplně všechny strany levicové i pravicové? Existuje jediná strana, kromě jeho firmy Anofert, která by ho hájila? Co bude dělat největší análista v historii ČR Faltýnek, komediant, novinář a další mafiácká sebranka z ČSSD a ODS v této firmě, až za dva roky skončí Bureš v politice? Tato firma, pardon, hnutí zanikne.

Představte si, že jste úspěšný podnikatel a přestěhujete svou firmu do Polska. Jaký byste měli rozumný důvod, skončit s podnikáním a vstoupit do politiky a hájit zájmy cizího /!/ národa? Pořád vám to nedochází? Okamura se tu narodil, ale Andrej je rodilý Slovák.

Proti Alexandrovcům jsou kromě sluníčkářů a havloidiotů ještě kikáni. To mluví samo za sebe! Na jejich koncertě jsem neviděl jedinou zbraň, ba naopak, stále trvající potlesk dokazoval dlouhodobé úspěchy této na světě bezkonkureční skupiny, staré už osmdesát let. Zbraněmi na jejich koncertech strašil bývalý kágébák, nynější ukrajinský fašista, soudruh Štětina. Dost lidí stále ještě věří, že v Rusku jsou opilí mužici v zemljankách, a že je tam socialismus. Ze SSSR se stalo dávno demokratické kapitalistické Rusko.

Vadí mi jen to, že krutý Putin stále "válčí" na Krymu, aniž by tam byl jediný voják, a že svou "agresivní" armádou na hranicích, na svém území, ohrožuje sousední státy, zatímco západní "mírová" vojska okupují sousední státy Ruska a obklopují jeho hranice ze všech stran.

ODS chce zrušit EET a dělat daňové úpravy. Podle Andreje tímto stát přijde o sto miliard ročně. V Irsku snížili daně na 10,5% a HDP se zvýšil na 17%! Ministr financí nezná nejzákladnější věci v ekonomice, které zná i obyčejný sedlák. Šetří na chlebíčcích pro hosty... Tím dokazuje, že v životě žádnou firmu neřídil, je  pouhým majitelem, nic víc, nic míň. Je zajímavé, že o daňových úlevách pro jeho firmy se nemluví.

Jestliže si celé roky podával ruce se všemi premiéry, kteří už nejsou v politice, proč teď najednou na ně nadává? Pardon, musel je korumpovat, aby prosadil dotace na řepku. Všichni jeho kamarádi z politiky odešli, proto si musel vstupem do politiky zajistit prodloužení dotací, které končily. Každý politik a dobrý ekonom ví, že drobní podnikatelé jsou základ státu a že to jsou ty "slepice, snášející zlatá vejce". Jen skutečný idiot tyto "slepice" záměrně zabíjí! Dle ekonomického zákona se toto "zabíjení slepic" projeví během dvou let, tj. v roce 2019 radikální nezaměstnaností, tím i katastrofálním výběrem daní, a zvýšenými náklady na nezaměstnané.  O dluzích raději nemluvit. Konjunktura je na ústupu, soudruhu Bureši. Jen špatnému ekonomovi to ještě nedochází. Moderní levice v Anglii si váží těchto podnikatelů, aby měla z čeho rozhazovat. To chtěl sedmilhář Hašek, který by byl nesrovnatelně lepší předseda. Bylo by to mnohem menší zlo než Bohuš.

Žádný strom neroste do nebe. Vzpomínáte si na Paroubka a Ratha? Kdepak skončili? Pád čeká každého, kdo něco přehání. Už věděly naše babičky.

Jančura o Burešovi prohlásil - "Je dobře, že vnitrostranickou demokracii omezuje a je autoritářský." I jeho kamarád uznává jeho autoritativnost a nedemokratičnost. Potřebuje to komentář?

Podle Dalíka si vraždu Mrázka údajně objednal Bureš. Vzhledem k mnoha známým skutečnostem a jeho stykům s Rittigem se to nedá vyloučit. Tak proto se vyšetřování tohoto případu tak prodlužuje!

Dle posledních průzkumů má Bureš kolem 40%. Kolik procet měl před volbami Kotleba, Okamura, Donald a mnoho dalších politiků? Vážně ještě věříte průzkumům? Mnoho voleb končí výsledkem 49 : 51. Je to skutečně jen náhoda? Po volbách ve Francii se zjistilo, že velká část lístků s jménem Le Pen byla záměrně natržena, proto byly lístky neplatné. Proto prohrála Le Pen. Stále ještě věříte, že i samotné volby jsou nezkreslené?

Zeman na dovolené pravidelně navštěvuje řezníka Bočka, zakladatele největšího masokombinátu v Evropě. Takže velmi dobře ví o tom, že Bureš jeho kamaráda zruinoval.

Že za elektřinu platíte víc? Poděkujte Zeleným a hlavně ČSSD, která prosadila maximum výhod solárním baronům. Dnes již nevolitelná ODS pak chtěla tuto katastrofu zmírnit, ale bohužel, přišel její pád kvůli kabelkám, ohrožujícím bezpečnost ČR...

Exekutoři mají na svědomí  60 životů. Nemějte jim to za zlé, ČSSD prosadila, že tato profese bude jako soukromé podnikání, nikoli státní instituce s pevným platem. A každý podnikatel si chce vydělat co nejvíc.

Polsko, Maďarsko, Finsko a další státy se postupně zbavují ziskovek. Kdy se k tomu odváží naše vláda?

Kníže řekl- "Křesťanskou identitu dokážu pokorou, modlitbou a péčí o uprchlíky, chudé a nemocné." Škoda, že se nepochlubil, o kolik z nich vlastnoručně pečuje na svém maličkém skromném zámečku.

Halík nevěří žádnému médiu, jen veřejnoprávnímu... Rusko prý cíleně masíruje neověřenými zprávami. Dle něj je nebezpečné, bere-li se názor většiny za správný. Vzpomínáte na hérečku Magdu, která říkala, aby naši politici neposlouchali své voliče? Českým mediím věří jen ten, komu už není pomoci, který už je v moci ďábla, jak by řekl Halík. Není tohle náhodou ten satan, převlečený za spasitele? Pardon, to bude asi Franta.

V ČR je zaregistrováno 129 061 ziskovek. Na jednu ziskovku připadá 82 lidí, včetně novorozenců. Jak to, že tohle není v knize světových rekordů? Jejich neuvěřitelné platy, o tom se raději nemluví. Dokazují to zveřejněné vysoké náklady na platy a nízké náklady na skutečnou činnost... Tak proto nejsou peníze na vyšší důchody, platy učitelů a sester. Kdysi na tuto činnost stačila jediná organizace-Červený kříž.

Jakýsi obyčejný kantor Putna říkal - "Prokremelští stoupenci by měli jako zrádci stanout před soudem." Tak tvrdou sebekritiku jsem nečekal.

Striptér Janda - "Putin si koupil Le Pen. Stačí hájit ruské zájmy  na Ukrajině a v Sýrii a z Moskvy vám přitečou tři biliony na volební kampaň." Soudruhu, ty jsi ale Kuba! Máš nějaké důkazy? Pokud je to pravda, tak ten Putin musí být moc velký frajer, co všechno dokáže.

P. Schnur by se zeptal soudružky Merkelové- "Jako žena a křestanka, žila byste raději ve spřátelené Saudské Arábii nebo v barbarském režimu Sýrie? "

První větu v tomto blogu a skutečný význam dluhopisů není schopen pochopit fanatický koblihářský komentátor, v diskusi píšící několikrát denně. Není schopen pochopit nelogičnost toho, když si někdo sám sobě /!/ kupuje dluhopisy. Omluvte jeho samozesměšnování se a ztrapňování se, nemůže za to. Přeji všem normálním a slušným lidem příjemný den.

Zdroj- SR, Okamura.

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 damirr@volny.cz 2017-05-15 17:53
PROČ?
Kdyby Miroslav Petr uváděl konkrétní odkazy, pak by jeho článek byl důvěryhodný.
https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/tajny-plan-jak-agrofert-ovladne-firmu-promluvil-muz-z-kosteleckych-uzenin-30247
Jenomže to je jen jedna strana mince. A tak by bylo třeba otočit minci na druhou stranu a zjistit pravdu z druhé strany, ale vypadá to, že "hon na čarodějnice" je odstartován a jede podle plánu. http://odhalenibabise.cz/ A kdo ten hon vede? Je to nějaká neziskovka? Nebo vládní mafie? Tady totiž zuří válka mafií. A mám dojem, že jde nejen o Babiše, ale i o Kalouska a všechny zloděje v parlamentu a nejen tam.
A co Babiš a jeho Agrofert? http://forum24.cz/z-vyhozeneho-reditele-kteremu-hrozil-kriminal-miliardarem-reporteri-odhalili-zacatky-babise/ Najde někdo skutečnou pravdu?
#2 damirr@volny.cz 2017-05-15 13:11
Zase jen ubohé plky a nenávistné lži. Okamura se tu narodil, ale Andrej je rodilý Slovák. Ministr financí nezná nejzákladnější věci v ekonomice, které zná i obyčejný sedlák. Šetří na chlebíčcích pro hosty... Tím dokazuje, že v životě žádnou firmu neřídil, je pouhým majitelem, nic víc, nic míň. Je zajímavé, že o daňových úlevách pro jeho firmy se nemluví.
Zeman na dovolené pravidelně navštěvuje řezníka Bočka, zakladatele největšího masokombinátu v Evropě. Takže velmi dobře ví o tom, že Bureš jeho kamaráda zruinoval. Bylo by dobré kdybys se pana Zemana na to poptal.
#1 miroslav petr 2017-05-15 12:28
Opravuji 150 000 zaměstnanců...

Facebook komentáře